اسماعیلی: بیشتر از این نمی‌توانستم مصدومیت خود را تحمل کنم

اسماعیلی:   بیشتر از این نمی‌توانستم مصدومیت خود را تحمل کنم

به گزارش سراج24، به نقل سایت رسمی باشگاه استقلال، فرشید اسماعیلی هافبک استقلال که ابتدای هفته عمل جراحی خود را پشت سر گذاشته بود گفت: با کمک پزشکان باشگاه و پزشک جراح عمل جراحی خود را با موفقیت سپری کردم و حالا باید مراحل ریکاوری را پشت سر بگذارم. بیشتر از این نمی‌توانستم مصدومیت خود را تحمل کنم و مدت زیادی بود که با شرایط سخت برای استقلال به میدان رفتم و در نهایت با مشورتی که با دکتر نوروزی و شفر داشتیم تصمیم گرفتم که عمل جراحی را انجام دهم.

وی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم، هر چند کنار تیم نیستم، اما دل من با تیم است و‌ ای کاش می‌توانستم کنار استقلال حضور داشته باشم. برای موفقیت استقلال و همبازیانم دعا می‌کنم و می‌دانم که تیم ما می‌تواند برابر الهلال نتیجه خوبی کسب کند و قدرت و اعتماد به نفس این کار را داریم. استقلال در بازی‌های اخیر بسیار خوب و موفق ظاهر شده و اطمینان دارم همین روند را ادامه میدهد و بهتر هم میشود.

اسماعیلی در پایان صحبت‌های خود گفت: از فتحی بابت پیگیری‌های بعد و قبل عمل ایشان تشکر می کنم، همین طور از شفر که پیگیر شرایطم بودند. به ویژه دکتر نوروزی که در چند ماه اخیر برای من سنگ تمام گذاشت و هرکاری توانست برایم انجام داد و پیگیر وضعیتم بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مصدومیت ملی پوش والیبال ایران

دروازه‌بان پرسپولیس مصدوم شد

بودیمیر دیدار تیمش مقابل السد را از دست داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha