جلسه سرنوشت ساز برای کرانچار برگزار می شود

جلسه سرنوشت ساز برای کرانچار برگزار می شود

به گزارش راج24، پس از صعود تیم ملی فوتبال امید ایران به مرحله نهایی مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن با هدایت زلاتکو کرانچار، مسئولان فدراسیون فوتبال در صدد تغییر این مربی هستند تا با استفاده از سرمربی جوان ایرانی بتوانند طلسم ۴۴ سال نرسیدن به المپیک را بشکنند.

در روز‌های گذشته اختلاف کرانچار با کمیته جوانان علنی شده و گفته مى شود در جلسات اخیر اعضاى کمیته جوانان با کرانچار انتقادات تندى نسبت به عملکرد مربى کروات مطرح شده که او را تا این حد خشمگین کرده و به همین دلیل مسئولان فدراسیون در صدد انتخاب مربی دیگری هستند هر چند حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید به شدت خواهان حفظ کرانچار است.

تیم امید در بین ۴۳ تیم شرکت کننده در مرحله گروهی بازی‌ها در رده یازدهم جدول قرار گرفت و طبیعتا این نمی‌تواند کارنامه قابل قبولی باشد. به خصوص که سهمیه صعود آسیا به المپیک با ژاپن چهار تیم است و از سویی ایران در سید چهار بازی‌ها قرار گرفته و احتمال رویارویی با تیم های، چون کره جنوبی، ژاپن، عربستان و استرالیا را دارد، اما شنیده می‌شود اتفاقات درون اردویی هم می‌تواند یکی از دلایل رسیدن به اخراج کرانچار باشد.

قرار بود جلسه زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال امید با اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال روز شنبه برگزار و درباره ادامه همکاری با این مربی تصمیم‌گیری شود، اما این جلسه به دیروز (دوشنبه ۲ اردیبهشت) موکول شد و جلسه ساعت ۱۶ به پایان رسید. ساعتی پیش برخی رسانه‌ها اعلام کردند که حضور کرانچار در تیم ملی امید قطعی است، اما یکی از اعضای این کمیته بیان کرد در جلسه روز گذشته صحبتی مبنی بر ماندن یا نماندن نشد و کرانچار تنها درباره برنامه هایش توضیح داد.

گفتنی است، قرار است جلسه دیگری با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار و تصمیم نهایی اتخاذ شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

همشهری های برانکو در لیست مدیران استقلال

استیلی: از تمام بازیکنانمان راضی هستم

کرانچار: امیدوارم این طلسم ۴۴ ساله شکسته شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha