چرا پرسپولیس مقابل الاهلی باخت؟

چرا پرسپولیس مقابل الاهلی باخت؟

به گزارش سراج24، در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، تیم‌های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان در امارات به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان یوسف عنبر به پیروزی ۲ بر یک رسیدند و ۶ امتیازی شدند. عمر السوما، مهاجم سوری الاهلی در این بازی دبل کرد تا عامل پیروزی تیمش لقب بگیرد و از سویی دیگر خلیل زاده برای نماینده ایران گلزنی کرد.

از شب گذشته (دوشنبه) نظرات متفاوتی درباره دلیل شکست سرخپوشان مطرح شده که دلیل آن خستگی است. پرسپولیسی‌ها در چند ماه گذشته مسابقات زیادی را در تورنمنت‌های مختلف برگزار کردند و به همین دلیل خسته بودند که حتی سبب شد برانکو مهدی ترابی، احمدنوراللهی و بشار رسن را تا دقیقه ۷۰ تعویض کند. البته سرخپوشان پایتخت نسبت به الاهلی ۲ روز بیشتر استراحت کردند، زیرا شاگردان یوسف عنبر (جمعه) در چارچوب لیگ عربستان بازی کردند و سپس به امارات رفتند.

البته برخی دیگر معتقد هستند که پرسپولیسی‌ها به دلیل جایگاه در جدول و ... دچار غرور شده بودند و به همین دلیل شکست خوردند. سرخپوشان در نیمه اول و نیمه دوم موقعیت‌هایی هم داشتند، اما استفاده نکردند تا شکست بخورند.

در حال حاضر در جدول رده بندی، السد با پیروزی مقابل پاختاکور هفت امتیازی است و به صدر جدول گروه D صعود کرد. الاهلی عربستان که روز گذشته پرسپولیس را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد، با ۶ امتیاز در رتبه دوم است. پاختاکور با پنج و پرسپولیس با چهار در رتبه‌های بعدی این گروه قرار دارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha