تک گل ارزشمند خلیل زاده مقابل الاهلی

تک گل ارزشمند خلیل زاده مقابل الاهلی

به گزارش سراج24، در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، تیم‌های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان در امارات به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان یوسف عنبر به پیروزی ۲ بر یک رسیدند و ۶ امتیازی شدند. عمر السوما، مهاجم سوری الاهلی در این بازی دبل کرد تا عامل پیروزی تیمش لقب بگیرد و از سویی دیگر خلیل زاده برای نماینده ایران گلزنی کرد.

شجاع با گلزنی در مسابقه امشب (دوشنبه) سومین گل خود را وارد دروازه سبزپوشان جده کرد. نخستین بار به سال ۲۰۱۷ بازمی گردد که در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی خلیل زاده همراه با علیپور گلزنی کرد و در دیدار رفت ۲۰۱۹ هم که در امارات برگزار شد، شجاع خلیل زاده با یک حرکت آکروباتیک گل اول بازی را در دقیقه ۱۸ به ثمر رساند تا تیمش را در وضعیت مناسبی نسبت به حریف عربستانی قرار دهد و در ادامه هم علیپور در دقیقه ۴۸ گلزنی کرد تا دیدار رفت برابر الاهلی با پیروزی پرسپولیسی‌ها خاتمه یابد و آن‌ها با کسب اولین پیروزی به جدول بازگردند.

در هفته چهارم بار دیگر پرسپولیس برابر الاهلی به میدان رفت، اما این بار اوضاع به سود پرسپولیس پیش نرفت و آن‌ها مغلوب این تیم و به خصوص سوما شدند، اما پایان کار نبود و شجاع خلیل زاده بار دیگر موفق شد روی یک ضربه ایستگاهی و با ضربه سر روی پاس سروش رفیعی به الاهلی گل بزند. این گل از این جهت حائز اهمیت است که پرسپولیس را نسبت به الاهلی در وضعیت بهتری در بازی‌های مستقیم قرار می‌دهد. در روز پایانی مسابقات اگر پرسپولیس و الاهلی هم امتیاز شوند و کار به مقایسه بازی مستقیم ۲ تیم بکشد، این گل شجاع رای به برتری شاگردان برانکو خواهد داد.

در حال حاضر در جدول رده بندی، السد با پیروزی مقابل پاختاکور هفت امتیازی است و به صدر جدول گروه D صعود کرد. الاهلی عربستان که ساعتی پیش پرسپولیس را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد، با ۶ امتیاز در رتبه دوم است. پاختاکور با پنج و پرسپولیس با چهار در رتبه‌های بعدی این گروه قرار دارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha