برانکو: می‌خواستم برنده شویم

برانکو: می‌خواستم برنده شویم

به گزارش سراج24، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران پس از شکست مقابل الاهلی عربستان گفت: متاسف شدیم که امروز برنده نشدیم. ما تیم بهتری در این بازی بودیم. موقعیت‌های خطرناکی داشتیم و حتی بهتر از بازی قبلی که برنده شدیم بودیم، موقعیت ایجاد کردیم.

او تصریح کرد: آن‌ها ۲ گل به ما زدند و روی ضربات ایستگاهی به ما گل زدند. نمی‌توانم از بازیکنانم ایراد بگیرم، چون خسته هستند. هوا هم گرم بود، اما با این شرایط تا لحظه آخر به دنبال پیروزی بودند. در ۲ بازی پیش رو ما گزینه‌ای به غیر از برد نداریم.

سرمربی پرسپولیس گفت: ما دیگر گزینه‌ای به غیر از پیروزی نداریم. برای برد باید به هر ۲ بازی وارد شویم. البته امروز اگر می‌بردیم عالی می‌شد، اما اگر می‌بردیم هم باید ۲ بازی آینده را هم می‌بردیم. ما تیم بهتری هستیم و می‌توانیم به مرحله بعد برویم. در حال حاضر مشکل مسائل فیزیکی است چرا که ۳ روز دیگر بازی سنگینی با سپاهان داریم.

برانکو در خصوص موقعیت‌های از دست رفته تیمش در این بازی هم تصریح کرد: با این حرف موافقم که هم در لیگ ایران و هم در آسیا موقعیت‌هایی را از دست می‌دهیم. همیشه می‌شود برای این موضوع دلیل پیدا کرد، اما خستگی یکی از این دلایل است. از طرف دیگر امکان این که بتوانیم در تمرینات این ایرادات را بر طرف کنیم، نداریم، اما با همه این مسائل باید موثرتر باشیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص بازی با سپاهان خاطرنشان کرد: من اطمینان دارم که بازیکنان از نظر روحی زود بر می‌گردند. مشکل الان مسائل فیزیکی است چرا که سه روز دیگر بازی سنگینی داریم.

برانکو در مورد ۲ تعویض همزمانی که در این بازی انجام داد، عنوان کرد: می‌خواستم برنده شویم. برای همین یک مهاجم کلاسیک و یک بازیکن هجومی را به زمین فرستادم، چون ما بهتر از تیم حریف بودیم و می‌توانستیم برنده شویم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

برانکو: ایران در قلبم جای دارد

برانکو برای نهایی کردن قراردادش با الاهلی عربستان وارد جده می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha