وزیر دفاع در سفر به روسیه:

امروز مهمترین موضوع ترامپیسم در جهان است که یک ویژگی شبیه نازیسم دارد

 امروز مهمترین موضوع ترامپیسم در جهان است که یک ویژگی شبیه نازیسم دارد

به گزارش سراج24، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در هشتمین کنفرانس سالانه امنیت بین‌المللی به میزبانی وزارت دفاع فدراسیون روسیه، به این کشور سفر کرده است، در فرودگاه ونوکووای مسکو، در جمع خبرنگاران درباره اهمیت این اجلاس که با حضور هیئت‌های ۸۰ کشور جهان برگزار می‌شود، اظهار کرد: این سفر بنا به دعوت وزیر دفاع روسیه انجام شده و در مجمع عمومی آن، ان‌شاءالله سخنرانی خواهیم داشت.
وی در تشریح برنامه‌های خود در این سفر افزود: در این سفر حول موضوعات مختلف، موضوعات دو‌جانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی نیز با سایر مقامات روسیه و وزیر دفاع روسیه مذاکراتی خواهیم داشت.
‌وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در حاشیه این کنفرانس با وزرای دفاع شرکت‌کننده نیز دیدار و گفتگو خواهیم داشت، تصریح کرد: در این دیدارها، حول مسائل دو‌جانبه منطقه و بین‌المللی گفتگو خواهیم کرد.
سرتیپ حاتمی در تشریح اهمیت کنفرانس امنیتی مسکو خاطرنشان کرد: این اجلاس یک فرصت مغتنم و مناسبی است که مقامات و مسئولان و سیاست‌مداران‌کشور‌های مختلف به ویژه در حوزه دفاعی و امنیتی، مسائل مختلف امنیتی امروز جهان را با هم طرح و نظراتشان را بیان کنند و نظرات دیگران را نیز بشوند.
وی با بیان ا‌ینکه امروز با مسائل مختلف امنیتی در جهان مواجه هستیم، ادامه داد: امروز مهمترین موضوع ترامپیسم در جهان است که یک ویژگی شبیه نازیسم دارد و ترامپ با ویژگی‌های مثل خودخواهی، ظلم و زیر پا گذاشتن اصول انسانی و قواعد بین‌المللی امنیت جهان را با مخاطرات جدی مواجه کرده است.
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران تاکید کر‌د: در چنین کنفرانس‌هایی درباره ابعاد این خطرات گفتگو می‌شود و حاصل آن پیدا کردن راهکار‌های مشترک و رسیدن به دنیای امن‌تر خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

هیچ جنایت و تروری را بی پاسخ نمی‌گذاریم

سرداری که زیر بیرق بیگانه نرفت

فیلم| ما دیگر فقط با مشکلی به نام ایران مواجه نیستیم بلکه با محور و اتحادی بزرگتر مواجه شده ایم...!

0 نظر

ارسال نظر

capcha