3 فرزند ثروتمندترین مرد دانمارک در انفجار‌های سریلانکا کشته شدند

3 فرزند ثروتمندترین مرد دانمارک در انفجار‌های سریلانکا کشته شدند

به گزارش سراج24، به نقل از رویترز، «اندرس هولش پاولسن» که ثروتمندترین مرد دانمارک محسوب می‌شود، سه فرزند خود را در انفجار‌های روز گذشته در سریلانکا از دست داد.

سخنگوی پاولسن هیچ جزئیات بیشتری در این خصوص منتشر نکرد؛ اما رسانه‌های دانمارک اعلام کردند این مرد ثروتمند دانمارکی به همراه همسر و ۴ فرزندش برای تفریح و گذراندن تعطیلات به سریلانکا سفر کرده بودند.

«اندرس هولش پاولسن» ۴۶ ساله مالک شرکت مُد «بست سلر» دانمارک است. این شرکت حدود ۱۵۰۰۰ کارمند دارد و تعداد زیادی از شرکت‌های پوشاک از جمله «ورو مدا»، «ویلا» و «جک اند جونز» نیز زیرمجموعه این شرکت هستند.

اندرس هولش پاولسن و همسرش

ثروتمندترین مرد دانمارک ۳ فرزند خود را در انفجار‌های سریلانکا از دست داد! + عکس

نشریه فوربز «اندرس هولش پاولسن» را به عنوان ثروتمندترین شخص دانمارک در سال ۲۰۱۸ معرفی کرده بود که کل دارایی‌های او به ۶.۴ میلیارد دلار می‌رسد. بر اساس اعلام نشریه فوربز، پاولسن بیش از ۱ درصد از املاک اسکاتلند را هم خریداری کرده است.

روز گذشته (یکشنبه) چندین انفجار در هتل‌ها و کلیسا‌های سریلانکا رخ داد که در نتیجه آن ۲۹۰ نفر کشته و بیش از ۵۰۰ نفر مجروح شدند. پلیس اعلام کرد تاکنون ۲۴ مظنون را در ارتباط با این انفجار‌ها بازداشت کرده است. در حال حاضر یک گروه ناشناخته به نام جماعت «توحید ملی» مسئولیت این حملات را برعهده گرفته است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کارگران ژاپنی از تعطیلات ۱۰ روزه در این کشور ناراضی هستند

جهان در هفته‌ای که گذشت

دستکم ۴۵ کودک در انفجار‌های اخیر سریلانکا کشته شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha