اشتباه پرسپولیسی‌ها پیش از دیدار با الاهلی+تصویر

اشتباه پرسپولیسی‌ها پیش از دیدار با الاهلی+تصویر

به گزارش سراج24، در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، تیم‌های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان در امارات به مصاف هم رفتند که در پایان نیمه نخست شاگردان برانکو ایوانکوویچ یک بر صفر از حریف عقب هستند.

این دیدار در ورزشگاه راشد آل مکتوم بن راشد برگزار می‌شود، اما مسئولان پرسپولیس در اشتباه در سایت و کانال اختصاصی خود اعلام کردند این مسابقه در استادیوم آل مکتوم است که سبب سردرگمی هواداران و فوتبال‌دوستان شد. در حالی که رسانه‌ها اعلام کردند دیدار پرسپولیس و الاهلی در ورزشگاه راشد آل مکتوم بن راشد برگزار می‌شود، اما گاف رسانه پرسپولیس عجیب بود تا جایی که هواداران سرخپوش در امارات از این ناهماهنگی‌ها ابراز تاسف کردند.

گاف عجیب پرسپولیسی‌ها برای دیدار مقابل الاهلی

همچنین در یک ساعت مانده به شروع بازی با انتشار عکسی اظهار کردند این بازی در راشد آل مکتوم بن راشد است، اما با آغاز بازی و در گزارش لحظه به لحظه باز هم این اشتباه را کردند. البته پرسپولیسی‌ها در اعلام نام سرمربی الاهلی هم اشتباه کردند. در حالی که خورخه فوساتی چند روز پیش از این تیم اخراج شد و یوسف عنبر جای او را گرفت، اما نام سرمربی تیم عربستانی در سایت پرسپولیس فوساتی ذکر شده است.

پرسپولیس هم اکنون با ۴ امتیاز در قعرجدول گروه D لیگ قهرمانان قرار دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha