فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه:

۵ روستا در استان سیستان و بلوچستان در محاصره سیل هستند

 ۵ روستا در استان سیستان و بلوچستان در محاصره سیل هستند

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدامات این قرارگاه برای مقابله با سیلاب در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد:در روز بیست و چهارم فروردین ماه که سیلاب شمال استان سیستان و بلوچستان را در بر گرفت ده‌ها دستگاه از ماشین آلات مهندسی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در منطقه مستقر شدند.
وی افزود: یکی از کار‌های مهمی که قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و معاونت مهندسی این قرارگاه انجام داد تقویت سیل بند‌های اطراف رودخانه سیستان بود. کنترل سیل برای جلوگیری از آسیب به روستا‌ها و ترمیم خاکریز‌ها از دیگر اقداماتی بود که معاونت مهندسی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه انجام داد.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با اشاره به آسیب دیدن یکی از رودخانه‌های مهم شهرستان هیرمند عنوان داشت: قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه هشت دستگاه از ماشین آلات خود را در منطقه هیرمند مستقر کرده است.
سردار مارانی یادآور شد: ۵ روستا در استان سیستان و بلوچستان در محاصره سیل هستند که کار تخلیه روستا‌ها با قدرت توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه انجام شده است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا برای اسکان سیل زدگان برنامه‌ریزی شده است عنوان داشت: قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به همراه سازمان مدیریت بحران استان برنامه‌ریزی برای سیل زدگان احتمالی در روستا‌های محاصره شده در سیلاب هستند را انجام داده و برای اسکان اضطراری این عزیزان برنانه ریزی شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

امکان تامین صد درصد پنبه مورد نیاز از تولید داخل وجود دارد

زمان بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه در استان‌های سیل زده افزایش یافت

احتمال وقوع سیل در تهران دور از انتظار نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha