سلام بر برادری ملت‌های ما!

سلام بر برادری ملت‌های ما!

به گزارش سراج24، علیرضا اکبری| پرسیدند که حشدالشعبی در ایران چه می‌کند؟ پرسیدند تا کجای تاریخ ۵ دهه ما، برای ما دلسوزی کردند؟!
عرض می‌کنم حشد الشعبی، برادران خونی ما هستند! آنها که با فدا کردن اهل منزل و ایل و تبار خود در زمان حاکمیت صدام دژخیم، دل به دریای توکل زدند و از خط گذشتند و در طول هشت سال جنگ، صدها، بلکه هزاران شهید در دفاع از خاک ایران دادند! پس، در هنگامه بلا و مصیبت، آمده‌اند تا ادای دین کنند! آمده‌اند به قدر وسع خود، ابراز اخلاص و آمادگی برای جانفشانی مجدد کنند!
گفتید که تا کجای تاریخ برای ما دلسوزی کردند؟!
می‌گویم تا آنجا که شخصا شاهد شهادت ششصد و هشتاد نفر از ایشان فقط در یک شب، (شب عملیات کربلای ۴) و دویست و هشتاد نفر دیگرشان در شب عملیات کربلای ۲ ، در دفاع از ناموس ایرانی و خاک ایران بودم! ده‌ها نفر در بدر و ده‌ها نفر در خیبر! زیر فرماندهی دلیرمردانی همچون اسماعیل دقایقی و شعبان نصیری!

اینک اما آمدند تا دِین خود را به برادران و خواهران «خون عجین شده» خود، در خطه خوزستان و ایلام و لرستان و کرمانشاه و کردستان و ... ادا کنند!
آن‌که که باید نگران و عصبانی و پر کینه باشد از این شکوه خلوص و ایثار، «شما نیستید برادر و خواهر عزیز ایرانی من»، بلکه حاکمان رژیم صهیونیستی و کاخ سفید و رژیم وهابی سعودی است! پس دل‌نگران و آزرده نباشید! این‌ها که آمدند، خون و حیات و حیثیت خود را مدیون شما -ایران و ایرانی- می‌دانند و هویت خویش را در خون‌های ریخته شده خود در راه سرکوب دشمن بعثی و بیرون راندن ارتش متجاوز صدام، از سرزمین پاک و مقدس ایران، یافته‌اند!
کسی که برای ناموس و خاک ایرانی خون داده، و پس از رهایی به وطن خود بازگشته، نمی‌تواند به خاک ما چشم طمع داشته باشد! مواظب کید رژیم صهیونیستی و رژیم وهابی و آمریکای خنّاس باشیم!

سلام بر برادری ملت‌های ما!
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

هرکشوری به جای ایران بود توان مقاومت را از دست می داد

اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعرض به هواپیمای ایرانی

ایران از هیچ کوششی برای حمایت از ملت فلسطین دریغ نخواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha