سلام بر برادری ملت‌های ما!

سلام بر برادری ملت‌های ما!

به گزارش سراج24، علیرضا اکبری| پرسیدند که حشدالشعبی در ایران چه می‌کند؟ پرسیدند تا کجای تاریخ ۵ دهه ما، برای ما دلسوزی کردند؟!
عرض می‌کنم حشد الشعبی، برادران خونی ما هستند! آنها که با فدا کردن اهل منزل و ایل و تبار خود در زمان حاکمیت صدام دژخیم، دل به دریای توکل زدند و از خط گذشتند و در طول هشت سال جنگ، صدها، بلکه هزاران شهید در دفاع از خاک ایران دادند! پس، در هنگامه بلا و مصیبت، آمده‌اند تا ادای دین کنند! آمده‌اند به قدر وسع خود، ابراز اخلاص و آمادگی برای جانفشانی مجدد کنند!
گفتید که تا کجای تاریخ برای ما دلسوزی کردند؟!
می‌گویم تا آنجا که شخصا شاهد شهادت ششصد و هشتاد نفر از ایشان فقط در یک شب، (شب عملیات کربلای ۴) و دویست و هشتاد نفر دیگرشان در شب عملیات کربلای ۲ ، در دفاع از ناموس ایرانی و خاک ایران بودم! ده‌ها نفر در بدر و ده‌ها نفر در خیبر! زیر فرماندهی دلیرمردانی همچون اسماعیل دقایقی و شعبان نصیری!

اینک اما آمدند تا دِین خود را به برادران و خواهران «خون عجین شده» خود، در خطه خوزستان و ایلام و لرستان و کرمانشاه و کردستان و ... ادا کنند!
آن‌که که باید نگران و عصبانی و پر کینه باشد از این شکوه خلوص و ایثار، «شما نیستید برادر و خواهر عزیز ایرانی من»، بلکه حاکمان رژیم صهیونیستی و کاخ سفید و رژیم وهابی سعودی است! پس دل‌نگران و آزرده نباشید! این‌ها که آمدند، خون و حیات و حیثیت خود را مدیون شما -ایران و ایرانی- می‌دانند و هویت خویش را در خون‌های ریخته شده خود در راه سرکوب دشمن بعثی و بیرون راندن ارتش متجاوز صدام، از سرزمین پاک و مقدس ایران، یافته‌اند!
کسی که برای ناموس و خاک ایرانی خون داده، و پس از رهایی به وطن خود بازگشته، نمی‌تواند به خاک ما چشم طمع داشته باشد! مواظب کید رژیم صهیونیستی و رژیم وهابی و آمریکای خنّاس باشیم!

سلام بر برادری ملت‌های ما!
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| ایرانی ها دو روز هم نمی توانند تحمل کنند

فیلم| چرا ایرانی را آتش میزنی؟؟؟

فیلم| ایران باید تجزیه شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha