سرعت در تکمیل پروژه احداث تونل- زیرگذرخیابان استاد معین

سرعت در تکمیل پروژه احداث تونل- زیرگذرخیابان استاد معین

به گزارش سراج24، صفا صبوری دیلمی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در جریان بازدید میدانی از پروژه احداث تونل-زیرگذر استاد معین، ضمن پایش بخش‌های مختلف پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین، تدابیری در جهت تسریع عملیات اجرایی این پروژه اتخاذ کرد.

وی در جریان این بازدید، از دست اندرکاران اجرای طرح خواست تا ضمن تدوین یک برنامه زمان بندی فشرده با لحاظ فعالیت بیش از یک شیفت کاری، راهبردی جزئی نگر برای تکمیل این طرح راهگشای ترافیکی ارائه کنند.

بازدید سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین در حالی صورت پذیرفت که بخش تونلی پروژه، متعاقب اجرای ۷ تیر پیش روی بتنی در بستر خیابان آزادی آماده اجرای عملیات حفاری شده است؛ از این رو با توجه به زیرزمینی شدن بخش اعظم جبهه‌های کاری پروژه، پیشنهاد افزایش ظرفیت اجرایی و بهره‌گیری از ۳ شیفت کاری مطرح شد تا به این ترتیب مقطع زمانی ۷ ماهه‌ای که برای حفاری و لاینینگ تونل ۷۲ متری زیر خیابان آزادی در نظر گرفته شده است، تا حد ممکن تسریع شود.

با بهره‌برداری از این زیرگذر تونلی، ضمن افزایش ظرفیت معابر شمالی- جنوبی منطقه، از ترافیک کندرو‌های خیابان آزادی کاسته شده و وضعیت تردد در مسیر‌های امتداد بزرگراه یادگارامام (ره) بهبود می‌یابد. برقراری ارتباط خیابان استاد معین با محلات شمال خیابان آزادی، سبب خروج این معبر حمل و نقلی از بن بست موجود شده و به این ترتیب رفت و آمد میان محلات مناطق ۲ و ۹ شهرداری تهران تسهیل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

تونل‌های طولانی دنیا+تصاویر

کشف دروازه سفر به زمان+تصاویر

قدرتمندترین ماشین تشخیص ذرات جهان چه می کند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha