عملکرد خوب مازندرانی ها در فوتبال ایران

عملکرد خوب مازندرانی ها در فوتبال ایران

به گزارش سراج24، لیگ هجدهم فوتبال ایران در حالی ۲۴ اردیبهشت به پایان می‌رسد که تیم‌های پرسپولیس تهران، استقلال تهران، سپاهان اصفهان، تراکتورسازی تبریز و پدیده شهر خودرو برای کسب عنوان قهرمانی می‌جنگند و امیدوار هستند سهمیه آسیا را کسب کنند.

یکی دیگر از عناوین مهم فصل، عنوان آقای گلی مسابقات لیگ است که سال گذشته به علی علیپور رسید. مهاجم مازندرانی سرخپوشان امیدوار است در لیگ هجدهم نیز این عنوان را کسب کند، اما رقبای سر سختی را پیش رو دارد.

کی‌روش استنلی (سپاهان اصفهان)، آنتونی استوکس (تراکتورسازی تبریز) و لوسیانو پریرا (فولاد خوزستان) دیگر رقبای این مهاجم شمالی برای کسب عنوان آقای گلی هستند و پس از آن‌ها امین قاسمی نژاد از پدیده مشهد حضور دارد که ۹ گله است.

علیپور متولد قائمشهر است و شانس زیادی برای آقای گلی دارد و دیگر ایرانی جدول آقای گل‌ها هم قاسمی نژاد است که در بابل متولد شده و سابقه بازی در گیتی پسند و ماشین سازی را دارد.

در جدول پاس گل‌های لیگ هم مازندرانی‌ها حضور پر رنگی دارند. محمد کریمی، هافبک سپاهان متولد ساری است و سابقه بازی در خونه به خونه را دارد. او ۲۲ ساله است و نشان داده به زودی به ستاره لیگ برتر تبدیل می‌شود و تاکنون ۷ پاس گل داده است. در رده بعدی محمد قاسمی نژاد و مهدی مومنی حضور دارند که ۶ پاس گل داده اند. قاسمی نژاد متولد بابل است و مومنی در جوییار به دنیا آمده است.

البته فوتبالیست‌های مازندرانی در خارج از کشور هم حضور پر رنگی دارند. رامین رضاییان، امید ابراهیمی و مرتضی پورعلی گنجی در قطر توپ می‌زنند و عملکرد خوبی داشته اند.

اما استان مازندران تنها یک تیم در لیگ برتر دارد که سبب شده تا هواداران فوتبال‌دوست تنها دلخوشی شان نساجی باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha