غفوری: اشکان دژاگه باید از شجاعی دفاع می کرد

غفوری: اشکان دژاگه باید از شجاعی دفاع می کرد

به گزارش سراج24، وریا غفوری مدافع بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران درباره آخرین وضعیت مصدومیت خود گفت: خدا را شکر وضعیتم  بهتره شده و مصدومیتم به طور کامل رفع شده، در تمرینات شرکت می کنم و در ۲ الی سه روز باقیمانده به بازی مقابل  الهلال تلاشم را می کنم تا آماده تر شوم.
او ادامه داد: از نظر بدنی شرایطم صد در صد نیست و برای ۹۰ دقیقه شاید نتوانم برابر الهلال بازی کنم، اما سعی می‌کنم به آمادگی خوبی دست پیدا کنم. حدود ۲۰ روز درگیر مصدومیت بودم و فیزیوتراپی کردم و برای بازی از نظر بدنی عقب هستم. مدت درمان همسترینگ از ۲ تا ۵ هفته خواهد بود و برای من ۳ هفته زمان برد و تلاش کردیم زودتر برسم، اما نشد.
مدافع استقلال بیان کرد: در لیگ به کار خودمان ادامه می دهیم و امیدوارم در ۴ بازی امتیازات کامل را دریافت کنیم چرا که دیگر دست ما نیست و باید رقیب ما امتیاز از دست بدهد و ما هم بازی هایمان را ببریم تا لیگ به بهترین شکل ممکن برایم تمام شود.
غفوری درباره سیلی خوردن مسعود شجاعی در دیدار تراکتورسازی و پیکان بیان کرد: من واقعا این صحنه را دیدم شوکه شدم .فردی با شخصیت همچون شجاعی که کاپیتان تیم ملی و تیم تراکتورسازی است به این شکل مورد حمله قرار گیرد و خیلی راحت یک هوادار به زمین بیاید .اگر این هوادار که آنقدر عصبانی است با وسیله ای به شجاعی می زد در آن صورت چه شرایطی رقم می خورد؟ واقعا جای تاسف دارد و هواداران بدانند با این کار خودشان را خراب می کنند و بازیکنان هم شاید دیگر به آن تیم نروند.
او درباره دفاع دژاگه از شجاعی بیان کرد: اشکان دژاگه باید دفاع می کرد و به نظرم همه بازیکنان باید از شجاعی دفاع می کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha