خوش نظر:

تراکتور نتیجه بازی با پیکان را در تبریز واگذار کرد و این شکست چه ارتباطی به سایپا دارد؟

تراکتور نتیجه بازی با پیکان را در تبریز واگذار کرد و این شکست چه ارتباطی به سایپا دارد؟

به گزارش سراج24،  حسین خوش نظر، مدیر ورزش قهرمانی باشگاه سایپا،  درباره اظهارات اخیر محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی مبنی بر اینکه سایپا و پیکان را در تهران نگه داشته اند تا در مواقع ضروری به استقلال و پرسپولیس کمک کنند، بیان کرد:کجای دنیا سراغ دارید یک شخص مالک ۲ باشگاه در یک شهر باشد. در ثانی در این اوضاع اقتصادی که کمتر کسی حاضر به تیمداری است فردی مانند زنوزی سرمایه خود را برای ورزش هزینه می کند و این نشان می دهد او فردی قابل احترام و ستایش است اما ای کاش پیش از مطرح کردن چنین اظهارنظری کمی درباره سوابق تیم های سایپا و پیکان مطالعه می کرد.

در ۲۵ سال اخیر بازیکن های زیادی از تیم‌های پایه سایپا به باشگاه‌های بزرگ مانند تراکتورسازی و البته تیم ملی راه پیدا کردند
او ادامه داد: من سابقه خدمت در هر ۲ باشگاه را داشته ام و باید بگویم همه می‌دانند سایپا چه خدماتی به فوتبال و ورزش ایران کرده است. با یک حساب کوچک متوجه می‌شوید در ۲۵ سال اخیر چند بازیکن از تیم‌های پایه سایپا به باشگاه‌های بزرگ کشور مانند همین تیم تراکتورسازی و البته تیم ملی راه پیدا کرده اند.
خوش نظر با اشاره به حمایت پرشور هواداران تراکتورسازی از این تیم گفت: همه ایران تبریز و تراکتورسازی را به دلیل تماشاگران فهیم و پرشورش دوست دارند، اما من باید به ۲ خاطره اشاره کنم. در فصل ۸۶-۱۳۸۵ که استقلال در کورس قهرمانی بود و برد و باخت این بازی هیچ تفاوتی برای جایگاه پیکان در جدول نداشت بازیکنان پیکان با شرافت تمام آن بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند. اگر هم سایپا و پیکان می‌خواستند هوای هم را داشته باشند ۲ فصل پیش که سایپا در آستانه سقوط بود پیکان در هر ۲ بازی رفت و برگشت که در هفته‌های پایانی نیم فصل اول و دوم برگزار شد این تیم را شکست داد.

سایپا همیشه در بازی جوانمردانه حرف اول را زده است
او ادامه داد: باشگاه سایپا همیشه در طول خدمت به ورزش کشور اخلاق را رعایت کرده است. سوابق این تیم هم مشخص است. سایپا ۲ قهرمانی، یک مقام سومی لیگ آزادگان، یک قهرمانی جام حذفی، یک قهرمانی، یک مقام سومی و یک رتبه چهارمی در لیگ برتر و چهارمی جام باشگاه های آسیا را یدک می کشد. از نخستین فصل لیگ برتر تاکنون هم سایپا در این رقابت ها حضور داشته است. ای کاش زنوزی نسبت به سایپا و پیکان بیشتر مطالعه می کرد و در آن صورت می دید سایپا همیشه در بازی جوانمردانه حرف اول را زده است. در همین فصل لیگ برتر دور رفت پرسپولیس و دور برگشت استقلال را متوقف کردیم و از آن‌ها امتیاز گرفتیم.

تراکتور نتیجه بازی با پیکان را در تبریز واگذار کرد و این شکست چه ارتباطی به سایپا دارد؟
مدیر ورزش قهرمانی باشگاه سایپا تصریح کرد: این مسائل نشان می دهد هیچ وقت اخلاق را زیر پا نمی گذاریم. اگر زنوزی هزینه زیادی برای تیمش کرده و نتیجه نگرفته باید این موضوع را در تیم خودش جست و جو کند. تراکتور نتیجه بازی با پیکان را در تبریز واگذار کرد و این شکست چه ارتباطی به سایپا دارد. همچنین شکست تراکتور از سپیدرود به سایپا و پیکان ارتباطی پیدا می کند؟ ای کاش زنوزی بیشتر مطالعه می کرد.

زنوزی از مسعود شجاعی درباره سایپا اطلاعات می گرفت
او افزود: مسعود شجاعی و محمدرضا اخباری بازیکن آکادمی سایپا بودند که اکنون در تراکتور بازی می کنند. کاپیتان تیم زنوزی سایپایی است و ای کاش با مسعود شجاعی که از فوتبالیست های بااخلاق ایران است صحبت می کرد و از
خوش نظر درباره اینکه آیا باشگاه سایپا قصد شکایت از مالک تراکتورسازی را دارد یا خیر، تصریح کرد: امیدوارم زنوزی با خواندن صحبت های من متوجه می شود. زنوزی فرد قابل احترامی است که از جیب خودش برای فوتبال هزینه می کند و این موضوع قابل ستایش است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شاه علی‌دوست با وجود پیشنهادهای مختلف در سایپا ماند

آیا شجاعی به سایپا برمی گردد؟

دلیل برکناری دایی از سایپا +صوت

0 نظر

ارسال نظر

capcha