در سواحل مسقط برگزار شد؛

رزمایش مشترک نیرو‌های دریایی ارتش و سپاه با نیروی دریایی عمان +فیلم

 رزمایش مشترک نیرو‌های دریایی ارتش و سپاه  با نیروی دریایی عمان +فیلم

به گزارش سراج24، رزمایش مشترک امداد و نجات دریایی با مشارکت یگان‌هایی از نیرو‌های دریایی جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان در سواحل مسقط برگزار شد.

بنابر گزارش مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح، واحد‌های شرکت کننده در این رزمایش شامل یگان‌هایی از نیرو‌های دریایی، هوایی و مرزبانی سلطنت عمان و همچنین یگان‌هایی از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.

در این رزمایش که در چارچوب توافقات کمیسیون مشترک دوستی نظامی دو کشور صورت گرفته است یگان‌های شرکت کننده با اجرای سریال‌های رزمایش به تبادل تجربیات پرداخته و با موفقیت رزمایش را به پایان رساندند.

 

رزمایش بزرگ نظامی ایران و عمان برگزار شد

رزمایش بزرگ نظامی ایران و عمان برگزار شد

بنا براین گزارش، برخی از تحلیلگران معتقدند که حضور بی‌سابقه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یک رزمایش دوجانبه و در سواحل یک کشور خارجی نشان دهنده شکست فضاسازی‌های آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی ایران علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد نظامی قدرتمند و با اعتبار در منطقه و جهان است.

لازم به ذکر است، هیات عالی‌رتبه نظامی جمهوری اسلامی ایران که به ریاست سردار قدیر نظامی رئیس کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان در مسقط به سر می‌برند، علاوه بر حضور در رزمایش مشترک با رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح عمان و مقامات و فرماندهان نیرو‌های دریایی، زمینی و هوایی و نیز رئیس مجلس شورا و معاون وزیر خارجه عمان ملاقات داشته و حول محور توسعه روابط همه جانبه بین نیرو‌های مسلح دو کشور مذاکرات مفیدی داشته اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سردار فلاح‌زاده: حاج قاسم در مذاکره هم حریف نداشت

بخش مهم و خطرناک قدرت ما پنهان است/ شاهد جهش قدرت دریایی ایران هستیم

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه: اقتدار ‌نظام را مدیون حاج قاسم و محور مقاومت هستیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha