غیاثی: وضع مالی همه تیم‌های دوومیدانی نامناسب است

غیاثی: وضع مالی همه تیم‌های دوومیدانی نامناسب است

به گزارش سراج24، در حالی که گفته می‌شود حقوق دوومیدانی کاران باشگاه استقلال و چند باشگاه دیگر بعد از پایان مسابقات لیگ هنوز پرداخت نشده است، اما یک منبع آگاه اعلام کرد که به زودی مطالبات مالی ورزشکاران پرداخت می‌شود.

یکی از مربیان دوومیدانی که نخواست نامش فاش شود بیان کرد که جلسه‌ای با مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی داشته و کیهانی توافق کرده است که مطالبات دوومیدانی کاران باشگاه استقلال را پرداخت کند.

او بیان کرد: حقوق دوومیدانی کاران قرار است که در روز‌های آینده پرداخت شود و مشکلی در این باره وجود ندارد.

غیاثی: وضع مالی همه تیم‌های دوومیدانی نامناسب است

تیمور غیاثی دبیر سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: وضع مالی همه تیم‌های دوومیدانی نامناسب است، اما آن‌ها همه تلاش خود را می‌کنند که به موقع مطالبات مالی اعضای تیم خود را پرداخت کنند.

او ادامه داد: پرداخت حقوق دوومیدانی کاران به باشگاه‌ها ارتباط دارد و فدراسیون مسئولیتی در این باره ندارد.

صیامی: باشگاه‌ها وظیفه پرداخت مطالبات دوومیدانی کاران را دارند

هاشم صیامی دبیر فدراسیون دوومیدانی درباره پرداخت نشدن حقوق ورزشکاران گفت: باشگاه‌ها خودشان وظیفه پرداخت حقوق دوومیدانی کاران دارند و زمان می‌برد تا مطالبات آن‌ها پرداخت شود.

او بیان کرد: فدراسیون دوومیدانی به ورزشکاران حقوق نمی‌دهد بلکه هزینه اردو، حقوق مربیان دوومیدانی کاران و ایاب و ذهاب را پرداخت می‌کند و ما پاداش دوومیدانی کاران برای سال گذشته و امسال را دادیم. ما فقط در پروسه آماده سازی خدماتی به دوومیدانی کاران ارائه می‌کنیم. دوومیدانی کارانی که با تصمیم سازمان تیم ملی به اردو دعوت می‌شوند هزینه شان داده می‌شود. به طور مثال تفتیان یک ماه به فرانسه رفته بود که هزینه اردویش را پرداخت کردیم و احسان حدادی هم در آمریکا اردو داشت که ۲۰ هزار دلار برایش هزینه کردیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

غیاثی: دوومیدانی حامی مالی نداشت باید درب فدراسیون را قفل می‌کردیم

حدادی: رکورد‌هایی که امسال پرتاب کردم با ۸۰ درصد آمادگی پرتاب می‌کنم

نکات فنی در اختیار دوومیدانی کاران قرار گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha