ایران میزبان مسابقات آسیایی شد

ایران میزبان مسابقات آسیایی شد

به گزارش سراج24، به نقل از فدراسیون قایقرانی، کنفدراسیون کانوئینگ آسیا اعلام کرده بود که احتمال گرفته شدن میزبانی رقابت‌های کانوپولو قهرمانی آسیا از ایران وجود دارد که برهمین اساس علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی برای مذاکره با مسئولان آسیایی راهی مالزی شد.

همزمان با جلسه هیات اجرایی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا که با حضور احمد دنیامالی نائب رئیس کنفدراسیون برگزار شد، رئیس فدراسیون قایقرانی ایران نیز برای قطعی کردن میزبانی کشورمان از این مسابقات مذاکرات خود را انجام داد و در نهایت مقرر شد که این رقابت‌ها در ایران برگزار شود.
علیرضا سهرابیان درباره مذاکرات انجام شده در مالزی بیان کرد: ذهنیت منفی زیادی نسبت به ایران ایجاد شده بود که در این جلسه تلاش کردیم تا با تغییر این ذهنیت میزبانی را برای ایران حفظ کنیم که در نهایت هم این اتفاق افتاد.
رئیس فدراسیون قایقرانی ادامه داد: دنیامالی در این جلسه تلاش زیادی انجام داد و واقعا اگر تلاش او نبود نمی‌توانستیم نتیجه بگیریم و این میزبانی از ایران گرفته می‌شد.
او با اشاره به ادامه مذاکراتش در مالزی گفت: در حال بررسی وضعیت میزبانی هستیم و تلاش می‌کنیم که با کشور‌های مختلف نیز رایزنی داشته باشیم تا تعداد تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات بیشتر شود. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که برخی کشور‌ها در تلاش بودند تا این میزبانی از ایران گرفته شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای گرفتن میزبانی از ایران وجود ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha