فتحی: اردوی پیش فصل استقلال در ترکیه برگزار خواهد شد

فتحی: اردوی پیش فصل استقلال در ترکیه برگزار خواهد شد

به گزارش سراج24، امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران پس از پایان جلسه هیئت مدیره امروز اظهار کرد: چهارمین جلسه هیئت مدیره سال جدید برگزار و نشست بسیار خوبی بود. این جلسه بیشتر جنبه اقتصادی و مباحث مالی باشگاه بود که تصمیمات بسیار خوبی اتخاذ شد که به طور حتم هواداران و عزیزان عاشق استقلال از نتایج این جلسات بهره خواهند برد.

او در ادامه گفت: درباره مسائل فنی استقلال نمی توانم صحبتی داشته باشم، بهتر است این موضوع را از شفر و کادر فنی سوال کنید. بنده به همراه نوروزی ،خطیر و مباشری و دیگر اعضا، تمام توانمان را به کار می گیریم تا تیم نتیجه بگیرد نباید. در دربی بازنده می شدیم، طبعات این بازی به دیدار  مقابل سایپا هم کشیده شد. خدا را شکر تیم به روال خوب بازگشته و امیدوارم با حمایت هواداران بهترین نتایج رقم بخورد.

باقری همچنان محروم است

مدیر عامل باشگاه استقلال درباره وضعیت فرشید باقری گفت: در مورد باقری رای قبلی لازم الاجرا است و این بازیکن کماکان نمی تواند بازی کند. وینفرد شفر (سرمربی استقلال) برای بازگشت فرشید باقری به ما نامه رسمی نوشته و دیگر نامه ای به دست ما نرسیده و تصمیم باشگاه به اجرای حکم محرومیت وی همچنان پا برجاست. هر باشگاهی وظیفه خود را دارد، ما به پرسپولیس کاری ندارم و درباره این باشگاه باید از مدیر عامل محترمشان سوال ‌پرسیده شود. باشگاه استقلال نسبت به حرکت فرشید باقری واکنش نشان داده و محرومیت او پا بر جاست.

غیبت مجیدی با هماهنگی سرمربی بوده است

او درباره نبود فرهاد مجیدی در تمرینات بیان کرد: مجیدی باید در تمرینات باشد و در مراسم درگذشت مادر بزرگ خود بوده و او با هماهنگی سرمربی غیبت داشته است.

فتحی درباره شادی تیم پس از برد برابر سپاهان گفت: من شادی خاصی نکردم و در جایگاه بودم و این موضوع را از تیم سوال کنید.  از برد بازی بسیار لذت بردم و اینکه از کنار زمین چه اتفاقی افتاده بی اطلاع هستم.

قرارداد پاتوسی تا پایان فصل بعد تمدید شد

مدیر عامل باشگاه استقلال درباره قرارداد بازیکنان این تیم تصریح کرد: این مژده را به هواداران بدهم که قرارداد آیاندا پاتوسی تا یک سال و نیم دیگر تمدید شده و او تا پایان فصل بعد بازیکن استقلال است و منعی برای حضور او نیست و کمیته نقل و انتقالات تشکیل می شود و بازیکنان جدید به تیم اضافه می شوند.

شفر و خطیر با یکدیگر درگیری نداشته اند

فتحی درباره درگیری شفر و‌ خطیر در قطر گفت: خیر درگیری ای نداشته اند و من چیزی ندیدم. اختلاف درون خانواده بزرگ استقلال طبیعی است. قطعا بین من و معاونان و شفر شاید اختلاف سلیقه باشد اما مطالب مطرح شده صحت ندارد و ما در خدمت شفر هستیم و او هم در خدمت باشگاه استقلال است تا به اوج برسیم.

کمپ مرحوم حجازی ترمیم می شود

او درباره وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان اظهار کرد: قرار شد در کمیته نقل و انتقالات با حضور مباشری، نوروزی و دیگر اعضا تشکیل و تمدید قرارداد ها انجام می شود و من مژده دیگر بدهم که کمپ ما برای پیش فصل در ترکیه تعیین شده و بدین ترتیب اردوی پیش فصل ما در استانبول برگزار خواهد شد.

مدیر عامل استقلال درباره طلب های این باشگاه از ترابوزان گفت: آخرین مکاتبات را داشتیم و دومین قسط ما از حسینی مانده و بابت تیام طلبی نداریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت کمیته فنی بیان کرد: در خدمت کمیته هستیم و مخفی و علنی از حضور نفرات استفاده می کنیم و تک تک آن ها سرمایه استقلال هستند و باشگاه قدردان آن ها است. رجبی ،همدانی و دیگران به من کمک می کنند. شفر با باشگاه قرارداد دارد و  او نهایت هماهنگی را با کمیته و باشگاه دارد.

او درباره اینکه آیا شفر لیست داده است با خیر گفت: قطعا درباره تمدید قرارداد حتما نظر شفر اعمال می شود.

فتحی در پایان تصریح کرد: یکی از مصوبات جلسه امروز به احیای کمپ حجازی بود و اکنون زمین آن برای بزرگسالان غیر استفاده است و ترمیم می شود تا در حد نام استقلال باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

استراماچونی به طور رسمی هدایت تیم فوتبال استقلال را بر عهده گرفت

فتحی: استراماچونی به مدت ۲ فصل سرمربی استقلال شدند

فتحی: مربی فصل بعد خارجی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha