بازتاب سخنان رئیس جمهور ایران در رسانه عربی

بازتاب سخنان رئیس جمهور ایران در رسانه عربی

به گزارش سراج24، یک رسانه عربی در جدیدترین خبر خود به بررسی صحبت‌های حسن روحانی در مورد درخشش ورزشکاران ایرانی در عرصه‌های مختلف جهانی به ویژه ر قابت‌های المپیک پرداخت.

این رسانه عربی در ابتدا نوشت: رئیس جمهور ایران در مورد ورزشکاران ایرانی گفت: انتظارم حضور مقتدرانه کاروان ایران در باز‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ است چرا که افتخارات ورزشکاران و قهرمانان شادی ملی را به همراه دارد. همچنین توسعه ورزش همگانی و حمایت از ورزش زنان از برنامه‌های مهم دولت است و تاکید من استمرار و تقویت این مسیر برای این ۲ بخش است.

رئیس جمهور ایران در بخش دیگری از سخنان خود گفت: موفقیت‌های همه قهرمانان موجب شادکامی و اعتلای نام ایران عزیز در نزد جهانیان است و رشته‌هایی مانند کشتی، وزنه برداری و تکواندو و کاراته در المپیک آینده وظیفه مهمی پیش رو دارند و انتظار مدال‌های خوش رنگ را از آن‌ها داریم.

روحانی موفقیت‌های فوتبال و تیم‌های باشگاه‌های ایران را هم در عرصه رقابت‌های جهانی و آسیایی مورد توجه قرار داد و گفت: باید خیال مردم از بابت تیم ملی فوتبال و آینده آن باید راحت باشد و توقع دارم تیم امید ایران بعد از سال‌ها به المپیک آینده راه پیدا کنند و پیروزی‌های اخیر تیم‌های باشگاهی هم موجب شادی حداقل نیمی از مردم شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سردار ایرانی با اتومبیل میلیاردی در روسیه+تصاویر

خطیر اسناد دلالی‌های وینفرد شفر را افشا کرد

میلنر علیه مسی افشاگری کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha