وحید شمسایی: مسابقات تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفتیم

وحید شمسایی: مسابقات تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفتیم

به گزارش سراج24، وحید شمسایی بازیکن اسبق تیم ملی فوتسال، در مورد بازی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران با روسیه گفت: تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ما آینده تیم ملی بزرگسالان را تشکیل می‌دهد البته این تیم هنوز ناپختگی‌هایی دارد آن هم به خاطر بی تجربگی است اهداف کمیته فوتسال این است که بازی‌های تدارکاتی خوبی برای این تیم در نظر بگیرد.
وی ادامه داد: بازی دوم تیم ملی فوتسال نسبت به بازی اول از کیفیت خوبی برخوردار بود.
وی افزود: فارغ از هر نتیجه اهداف فوتسال ما استعداد یابی در بخش‌های مختلف تیم ملی است.
قهرمان ملی پوش فوتسال درباره نقش حمید شاندیزی در  تیم زیر ۲۰ سال بیان داشت: حمید شاندیزی تازه ۲ سال است که این تیم را به دست گرفته است قبل از آن دستیار علی صانعی سرمربی سابق همین تیم زیر ۲۰ سال بود.
وی افزود: حمید شاندیزی شناخت خوبی از این تیم دارد او با این بچه‌ها کار کرده است و امیدوارم که در مسابقات آسیایی که در تبریز قرار است برگزار شود موفق باشد.
شمسایی بازیکن سابق تیم ملی درباره تیم فوتسال بزرگسالان و بازی‌های تدارکاتی که برای این تیم در نظر گرفته شده بیان داشت: امروز جلسه کمیته فنی فوتسال قرار است برگزار شود. مسابقات تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفتیم.
وی افزود: ما به راحتی بازی با تیم‌هایی مثل برزیل و اسپانیا را از دست دادیم. ولی بازی با تیم‌هایی مثل پرتغال و ژاپن را داریم که برای تیم ملی در نظر گرفتیم.
شمسایی افزود: ما یک مسایقه چهار جانبه را در آستاراخان قزاقستان داریم که آن مسابقات فوق العاده مهم است و ما آنجا می‌توانیم بازی‌های خوبی را با تیم‌های بزرگ انجام بدهیم.
بازیکن سابق تیم لاتزیو ایتالیا در پایان صحبت هایش درباره لیگ برتر فوتسال گفت: امیدوارم که لیگ برتر فوتسال در سال ۹۸ به مراتب بهتر و با کیفیت‌تر از سال ۹۷ برگزار شود شما اگر فاصله بین تیم‌های اول و دوم جدول لیگ را ببینید متوجه می‌شوید، ولی امیدوارم که امسال لیگ ما پویاتر و جذابتر از سال گذشته برگزار شود.


انتهای پیام/

اخبار مرتبط

روسیه ۳ - لهستان یک

آزمون: آرزوی کریس رونالدو هم بازی در لیگ قهرمانان اروپا است

یک ایرانی صدرنشین جدول گلزنان لیگ روسیه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha