آمار تیم های لیگ دسته یک

آمار تیم های لیگ دسته یک

به گزارش سراج24، ۳ تیم گل گهر سیرجان، شاهین بوشهر و گل ریحان البرز تا پایان هفته سی و یکم لیگ دسته یک فوتبال به ترتیب با ۴۹، ۴۸ و ۴۵ امتیار در رده‌های اول تا سوم قرار دارند و از بخت‌های اصلی صعود به لیگ برتر هستند. ۳ تیم صدر نشین لیگ دسته یک فوتبال کشور تا بدین جای مسابقات آمار جالبی در گل زنی از خود به جا گذاشته اند که آن‌ها را از سایر تیم‌ها متمایز کرده است.
بر اساس این آمار مهاجمان تیم فوتبال گل گهر سیرجان تا پایان هفته سی و یکم با به ثمر رساندن ۲۹ گل در صدر مهاجمان لیگ یک قرار دارند و به دیگر مهاجمان لیگ یک فخر می‌فروشند. طبق آمار از ۲۹ گلی که مهاجمان این تیم به ثمر رساندند، ۱۵ تای آن‌ها سهم پیمان رنجبری مهاجم یکه تاز و آقای گل آن‌های تا به این جای لیگ است، ۹ گل دیگر سهم مهرداد آوخ و ۴ گل را هم حمید گلزاری به ثمر رسانده است.
بر اساس این آمار تیم فوتبال گل ریحان با به ثمر رسیدن ۱۸ گل توسط مهاجمانش در رتبه‌ی دوم و تیم شاهین بوشهر با به ثمر رساندن تنها ۸ گل توسط مهاجمان این تیم در رده سوم قرار دارد.
تیم فوتبال شاهین اگرچه در بین گل زن‌ترین مهاجمان لیگ جایگاه خوبی ندارد، اما با ثبت ۱۶ گل توسط هافبک هایش در رتبه نخست بین ۳ تیم قرار دارد و می‌توان گفت که هافبک‌های این تیم به نوعی جور مهاجمان این تیم را کشیده اند و جای جای آن‌ها را در خط حمله جبران کرده اند در بین هافبک‌های این تیم سهم میلاد صارمی با ۷ گل بیشتر از بقیه است و حسین ملکی با ۳ گل در رده دوم قرار دارد و بازیکنانی نظیر کمال نیکخو، محمد محبی و امیر حسین موسی زاده با ۲ گل در جایگاه بعدی قرار دارند.
طبق آمار موجود تیم‌های فوتبال گل گهر سیرجان و گل ریحان البرز نیز به ترتیب با ثبت ۳ گل در خط هافبک خود در رده دوم مشترک قرار دارند.
در بخش گل زن‌ترین تیم‌ها در خط دفاعی نیز تیم‌های گل گهر سیرجان و گل ریحان البرز نیز با هفت گل زده در شرایط یکسانی قرار دارند وتیم فوتبال شاهین با به ثمر رساندن تنها ۲ گل توسط مدافعانش در جایگاه بعدی قرار دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از تیم فوتبال شاهین بوشهر

0 نظر

ارسال نظر

capcha