مجیدی: هواداران عزیز تا زمانی که آقایان بیرون استقلال باشند، استقلال قهرمان نمی‌شود

مجیدی: هواداران عزیز تا زمانی که آقایان بیرون استقلال باشند، استقلال قهرمان نمی‌شود

به گزارش سراج24،  تیم فوتبال استقلال در حالی در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر توانست تیم سپاهان را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد که یک روز پس از برگزاری این بازی مربی محبوب آبی پوشان پیامی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

فرهاد مجیدی نوشت: "تا کی می‌خواهید استقلال جام نیاورد؟ فقط می‌خواهید با شما جام بیاورد؟ هواداران عزیز تا زمانی که آقایان بیرون استقلال باشند و سربازانشان داخل باشگاه و مواجب بگیرهایشان روی سکو‌ها باشند و تیشه به ریشه تیم بزنند استقلال قهرمان نمی‌شود."

پست فرهاد مجیدی باعث شد تا افراد بسیاری اظهاراتش را به امیر قلعه‌نویی ارتباط دهند و سرمربی تیم فوتبال سپاهان هم واکنش تندی به این پُست اینستاگرامی نشان داد.

در جلسه قبلی هیئت مدیره باشگاه استقلال، مصوب شده بود که هیچ کدام از اعضای کادرفنی و بازیکنان نباید پست غیر مرتبط در فضای مجازی منتشر کنند و این مصوبه در یازدهم فروردین ماه به طور رسمی در سایت استقلال منتشر شد.

مصوبه باشگاه استقلال: "به منظور ایجاد آرامش در افکار عمومی و پرهیز و اجتناب از هرگونه رفتار تنش زا و تحریک آمیز و همچنین ایجاد وحدت رویه فی مابین تمامی ارکان باشگاه اعم از بازیکنان، کادرفنی و اجرایی، ورزشی، پزشکی و معاونین باشگاه و لزوم تبیین سیاست گذاری باشگاه توسط مدیرعامل باشگاه مقرر گردید تمامی افراد و عناصر مذکور از هرگونه فعالیت و اعلام نظر در فضای مجازی و در امور مرتبط با باشگاه جدا اجنتاب نمایند."

با توجه به مصوبه صادر شده فرهاد مجیدی پا روی قوانین باشگاه استقلال گذاشت و احتمال دارد در جلسه فردای هیئت مدیره این تخلف بررسی شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توییت نما//چرا تماشاگران داماش را به استادیوم راه ندادند؟+فیلم

شایعاتی که امروز (98/3/1) تکذیب شد+فیلم

شایعاتی که تکذیب شد؛ از مرگ یک بازداشتی تا پرداخت دلار به شفر+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha