سرانجام اختلاف میان وینفرد شفر و علی خطیر+تصویر

سرانجام اختلاف میان وینفرد شفر و علی خطیر+تصویر

به گزارش سراج24، اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال پیش از برگزاری دیدار آبی پوشان برابر الهلال عربستان در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا جلسه‌ای را برگزار کردند و در این جلسه وینفرد شفر و علی خطیر با ثبت عکس یادگاری به اختلافات پایان دادند و بیانیه‌ای توسط مدیران باشگاه استقلال منتشر شد.

سکانس اول

جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور کلیه اعضاء و وینفرد شفر سرمربی تیم و معاونان باشگاه هادی مباشری، امین نوروزی و علی خطیر در یک فضای کاملاً صمیمی و دوستانه برگزار شد.

در این جلسه در خصوص نتایج به دست آمده قبلی و استراتژی برای ادامه فصل بحث و بررسی شد.

ضمن این که اعضای هیئت مدیره نظرات خود را در خصوص موضوعات مختلف بیان کرده و سرمربی استقلال هم مسائلی را درباره وضعیت تیم به اعضای هیئت مدیره ارائه کرد.

با حضور استقلالی‌ها در قطر برای دیدار برابر الهلال، شفر از جنتلمن‌های استقلال سخن گفت و به نوعی نشان داد که اختلاف با خطیر به پایان رسیده است و برای صحبت‌های اعضای هیئت مدیره باشگاه ارزش قائل است.

سکانس دوم

در آخرین جلسه‌ای که میان اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور وینفرد شفر و علی خطیر برگزار شد معاون ورزشی این باشگاه اعلام کرد که هیچ اختلافی با سرمربی آلمانی آبی پوشان پایتخت ندارد.

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: باید از اعضا هیئت مدیره هم کنم و از دیدن آن‌ها خوشحالم. من جلسه را با احساس بسیار خوبی ترک کردم. می‌دانم اعضا می‌توانند به استقلال کمک کنند. می‌خواهم از سه معاون باشگاه یعنی نوروزی، مباشری و خطیر که در ادامه جلسه به جمع ما اضافه شدند تشکر کنم. برای اینکه بتوانیم در استقلال به موفقیت برسیم، باید همگی در کنار هم شجاع باشیم، سخت کار کنیم و منافع تیمی برای ما در دجه اول باشد.

او افزود: اگر هواداران واقعی استقلال گاهی گلایه و دلخوری دارند، کاملا حق با آن‌ها است و ما باید در قبال انتظارات آن‌ها صبور و فروتن باشیم و همواره به آن‌ها احترام بگذاریم. ما همواره صدای هوادارانمان را می‌شنویم. من این را با تواضع تمام به عنوان بزرگترین فرد به لحاظ سنی از گروهی که دور هم جمع شده‌ایم به هواداران عرض می‌کنم، به ما اعتماد کنید. ما شرایط و مشکلات را می‌دانیم و می‌دانیم چه کاری برای رسیدن به موفقیت و اهدافی که همه در سر داریم باید انجام شود. نیاز به کار سخت و برنامه طولانی مدت داریم. بدون شک اگر همه ما باهم باشیم به اهدافمان می‌رسیم. نام استقلال یک نام اسطوره‌ای است که از همه ما بسیار بسیار بزرگتر است.

او تصریح کرد: من از مدت‌ها قبل خواهان برگزاری این جلسه بودم و از اینکه توانستم با اعضای هیئت مدیره دیدار کنم خوشحال هستم. متاسفانه این دیدار الان اتفاق افتاد، در روز‌هایی که ما بابت ۲ بازی اخیر ناراحت و غمگین هستیم. من اطلاعات بسیاری در خصوص مسائل اخیر استقلال با آن‌ها در میان گذاشتم به خصوص درباره مشکلات زیادی که تا اینجا داشته‌ایم. در جلسه هیئت مدیره این موضوع خیلی زود مشخص شد که همه اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل باشگاه دکتر فتحی و من اهداف یکسانی را دنبال می‌کنیم. همه ما به فکر آینده استقلال هستیم.

سکانس سوم

اخباری که منتشر شده نشان می‌دهد همچنان اختلاف بین سرمربی و معاون باشگاه استقلال پا برجا است. البته اختلاف نظر تازه‌ای میان شفر و خطیر به وجود آمده است.

حتی در این موضوع پا در میانی پژمان منتظری و علی کریمی جواب نداده و مرد آلمانی حاضر نشد در هتل استقلالی‌ها در قطر با معاون باشگاه دست بدهد تا به نوعی اختلافات بیشتر شود.

موضوع از این قرار است که علی خطیر این گونه که مطرح شده برای دست دادن نزد شفر می‌رود که او از انجام این امر سر باز می‌زند.

علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: اینجانب هیچ اختلافی با سرمربی تیم استقلال نداشته ام و هیچ کدورتی میان اینجانب و سرمربی نبوده و نخواهدبود. همان طور که قبلا مدیرعامل باشگاه و خودم اعلام کرده بودیم اگر هم اختلافی بوده اختلاف سلیقه است که در خانواده بزرگ استقلال طبیعی است.

او افزود: شفر از مربیان توانمند، بزرگ و شناخته شده در فوتبال جهان است و من با توجه به مسئولیتم در باشگاه همه توان خودم را برای کمک به او به کار خواهم برد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: من کنار شفر بوده، هستم و خواهم ماند و از هیچ کوششی برای موفقیت او که موفقیت تیم و باشگاه استقلال است دریغ نخواهم کرد. همان طور که مدیرعامل باشگاه نیز گفت ما میخواهیم همگی در کنار هم و برای شادی هواداران، استقلال جدیدی بسازیم که قطعا این کار با وجود مربی صاحب نام و بزرگى به نام شفر دور از دسترس نخواهد بود و هواداران عزیزمان بدانند که روزهاى خوبى در انتظار استقلال خواهد بود. باز هم تأکید می‌کنم شفر حمایت کامل هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه و بالطبع اینجانب بعنوان عضو کوچک باشگاه را در ادامه مسیر موفقیت استقلال خواهد داشت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha