منشا: وقتی اطلاع پیدا کردم در لیست فروش پرسپولیس هستم شوکه شدم

منشا:   وقتی اطلاع پیدا کردم در لیست فروش پرسپولیس هستم شوکه شدم

به گزارش سراج24، گادوین منشا درباره اتفاقات دربی گفت: دربی تمام شده است و به عنوان بازیکن به دربی بعد فکر می‌کنیم و دنبال گل زدن هستیم و اگر ببازیم یا ببریم یک تیم هستیم.

او ادامه داد: به سمت توپ رفتم که پنالتی بزنم یادم افتاد یک بازیکن دیگر باید بزند، اکنون نام آن بازیکن را یادم نمی‌آید (با خنده)
منشا در مورد اینکه چه بازیکنی باید پنالتی می‌زد گفت: فکر میکنم فرشید اسماعیلی و پاتوسی باید پنالتی می‌زدند. در پرسپولیس قرار نبود من پنالتی بزنم.

او‌درباره اینکه آیا بیرانوند از نحوه پنالتی زدن او با اطلاع است و از او خواستند تا پنالتی نزد بیان کرد: من نمی‌دانم این موضوع را چه کسی عنوان کرده است.

مهاجم استقلال درباره اینکه آیا رحمتی گفته بود پنالتی نزد بیان کرد: بله او گفت که من پنالتی نزنم.

او ادامه داد: انتقال از پرسپولیس به استقلال سخت است به ویژه برای یک بازیکن خارجی، ولی من توانستم این مسئله را حل کنم و مشکلی نیست. پیشنهاد‌های داخلی و خارجی داشتم، اما استقلال را انتخاب کردم

منشا گفت: قوانین و نظم را باید رعایت کنیم و هنوز خیلی از هواداران پرسپولیس با من حرف می‌زنند و پیام می‌دهند. البته این تصمیم راحتی نیست، ولی در فوتبال همه چیز شدنی است.

بازیکن سابق پرسپولیس افزود: وقتی اطلاع پیدا کردم در لیست فروش پرسپولیس هستم شوکه شدم، قبل از اینکه پنجره نقل و انقلات باز شود من با مدیر عامل قبلی صحبت کردم و گفتند نمی توانم از تیم بروم و وقتی در ایتالیا بودم نماینده همه چیز را تعریف کرد و من انتظار این تصمیمات را نداشتم. ۴،۵ باشگاه های مختلف با مدیر برنامه هایم صحبت کردند و به این نتیجه رسیدیم استقلال گزینه بهتری است و من اولین بازیکنی نیستم که در این دو‌تیم جابجا شده است

منشا همچنین گفت: هنوز ۷۰- ۸۰ درصد هواداران پرسپولیس برای من آرزوی موفقیت می کنند، آزردگی من از پرسپولیس این است که فقط با نماینده من حرف زدند. به من احترامی نگذاشتند، در صورتی که من ۲ سال برای این تیم زحمت کشیدم. وقتی از ترکیه پیشنهاد داشتم پرسپولیس به من اجازه جدایی نداد و وقتی من خبر جدایی ام را شنیدم شوکه شدم

او در ادامه اظهار کرد: سیامک نعمتی هنوز برادر من است و با بازیکنان پرسپولیس همچون بیرانوند و کمال کامیابی نیا رفیق هستم.
بازیکنان پرسپولیس ارزو نمی کردند که من از این تیم بروم، اما آنها درک کردند که من باید از این تیم جدا شوم ‌و هیچ کدام به من نگفتند که به استقلال نروم.

بازیکن استقلال گفت: بعد از باخت دربی شفر با همه حتی به صورت فردی با بازیکنان صحبت کرد و اعتماد به نفس بازیکنان و روحیه آنها را بالا برد. برای تیمی که در ایران و آسیا بازی می کند سخت است که دربی را ببازد و  وقتی باختیم همه فکر کردند شاید تیم خوبی نباشیم اما واقعا این طور نیست.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha