بیرانوند: از برد استقلال خیلی خوشحال شدم

بیرانوند: از برد استقلال خیلی خوشحال شدم

به گزارش سراج24، علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل تیم سایپا گفت: در حال ادامه کمک رسانی‌ها هستیم و به جز جمع آوری که انجام دادیم بازهم این کار را انجام خواهیم داد و این مردم را تنها نخواهمی گذاشت. با توجه به شرایطم کمی سخت است که کنارشان باشم.

او ادامه داد: من هم به مانند همه درد و دل تمام مردم سیل زده را می‌شنوم. همه می‌گویند مسئولان مخصوصا مسئولان استانی کمکی به ما نمی‌کنند. در لرستان من می‌دانم که به هیچ وجه کمکی صورت نگرفته است. این خود مردم هستند که کمک می‌کنند از آن‌ها ممنون هستم.

بیرانوند در مورد مراسمی که در ابتدای بازی برگزار و از او و دایی تجلیل شد گفت: باعث افتخارم است که در کنار علی دایی چنین افتخاری کسب کردم. این موضوع وظیفه ام را برای آینده بسیار سنگین‌تر می‌کند تا حواسم به هم شهری‌ها و نیازمندان باشد.

او در مورد بازی مقابل سایپا گفت: بازی خوب و سنگینی بود. همانطور که انتظار داشتیم تیم سایپا برای گرفتن امتیاز به زمین آمده بود.

بیرانوند در مورد گل اول که از روی نقطه کرنر دریافت کرد گفت: گل اول مستقیم وارد دروازه نشد و در میانه راه فکر کنم به پای اسدی برخورد کرد. سرعت توپ بالا بود و با برخوردی که داشت گرفتنش سخت شد. گل اول را که خوردیم یاد بازی تراکتور و سپیدرود افتادم و گفتم نکند به مانند آن بازی شود. خیلی خوشحال شدم که گل‌های بعدی را زدیم، اما متاسفانه بعد از گل سوم ۵ دقیقه تمرکز نداشتیم و گل خوردیم.

او درمورد خوشحالی که بعد از گل سوم انجام داد گفت: گل سوم روی شروع مجدد خودم بود و به همین علت بسیار خوشحال شدم. چند شروع مجدد انجام داده بودم که موقعیت‌های خوبی بود، اما گل نمی‌شد. این شروع مجدد به دلم چسبید.

بیرانود در مورد اینکه تیم سایپا محکم بازی نکرد گفت: چنین چیزی امکان ندارد و تیم سایپا برای برد وارد زمین شده بود. ۲ گل هم به ما زدند و من فکر می‌کنم اگر ۵ دقیقه دیگر وقت داشتند احتمال مساوی شدن بود. ما می‌دانستیم تیم خوبی دارند. بازی که سایپا مقابل ما انجام داد ۲ برابر بازی بود که مقابل استقلال انجام داد.

او درمورد حرف‌های که کاشانی رئیس هیئت مدیره این تیم زده است گفت: من هم به جای برانکو باشم ناراحت می‌شوم مگر چنین چیزی می‌شود. من در کل سال ۹۷ کاشانی را ندیدم. از سلطانی فر می‌خواهم از هیئت مدیره‌ای که برای پرسپولیس انتخاب کرده چند عکس برای ما بفرستد تا ببنیم. ما وظیفه مان فوتبال بازی کردن است و به شکلی بچه‌های این هیئت مدیره محسوب می‌شویم از آن‌ها خواهش می‌کنند بیایند تا ما آن‌ها را ببینیم کی هستند. من از هیئت مدیره فقط عرب را میبینم که آن هم وظیفه اش است گاهی اوقات حضور داشته باشد. هیچکدام دیگر از اعضای هیئت مدیره را نمی‌شناسم.

بیرانوند ادامه داد: کاشانی حرف بسیار بدی زده است و صد در صد برانکو در این ۳ سال زحمات بسیار زیادی برای پرسپولیس کشیده است. وقتی که هوادران در کل ورزشگاه با نام برانکو تشویق ایسلندی انجام می‌دهند کاملا مشخص است که برانکو چقدر در این تیم تاثیر گذار بوده است. من جای برانکو بودم ناراحت می‌شدم و این امکان وجود دارد به خاطر چنین صحبی عکس العمل نشان دهد.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که دوست دارد برانکو در تیم ملی باشد و یا در تیم پرسپولیس گفت: او سرمربی تیمی است که ۴۰، ۵۰ میلیون هوادار دارد و از آن طرف اگر به تیم ملی بیاید نماینده ایران خواهد بود. من اگر جای برانکو بودم الان تیم ملی را انتخاب نمی‌کردم.

او درمورد شرایط قهرمانی گفت: به نظر من ۵۰ درصد راه را امروز با این پیروزی طی کردیم. دیروز شاید بعضی‌ها از برد استقلال ناراحت بودند، اما من خودم شخصا از این برد خیلی خوشحال شدم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha