فرکی: امروز تیم برتر میدان بودیم

فرکی: امروز تیم برتر میدان بودیم

به گزارش سراج24، حسین فرکی سرمربی پیکان در نشست خبری پس از باخت تیمش برابر ذوب آهن گفت: در روزی که می‌توانستیم بازی خانگی مان را ببریم و سه امتیاز بازی را بگیریم، تلاش‌های ما نتیجه نداد و متاسفانه بازی را واگذار کردیم. در هر دو نیمه سوار بر بازی بودیم و فرصت‌های ما بیشتر از ذوب آهن بود، اما با اولین توپی که روی دروازه ما آمد گل خوردیم و برای تیمی مثل ما که در شرایطی بحرانی قرار دارد، گل خوردن، تیم را به هم می‌ریزد و باعث می‌شود بازیکنان در ادامه استرس بگیرند و در نهایت نتوانند کیفیت خودشان را ارائه دهند. پس از دریافت گل موقعیت‌های خوبی داشتیم که با بی دقتی از دست رفت. چیزی که برایمان آزار دهنده است اعتماد به نفس بازیکنان است که در جریان بازی به راحتی از دست می‌رود.

فرکی در ادامه گفت: به جرات می‌توانم بگویم که امروز تیم برتر میدان بودیم، اما ذوب آهن حرفه ای‌تر بود، این تیم بازیکنانی دارد سابقه قهرمانی و تجربه خوبی دارند و به خاطر نتایج خوبی که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گرفته روحیه خوبی هم داشت

وی افزود: پیکان آن طور که باید در ابتدای فصل بسته می‌شد نشده است و منم این مسئولیت را پذیرفتم که شرایط تیم را بهتر کنم، اما هر چقدر تلاش می‌کنیم به جایی نمی‌رسیم و گرفتار بی تجربگی و تفکر آماتورگونه‌ای می‌شویم که در تیم ما وجود دارد و اجازه نمی‌دهد که بازیکنان توانایی هایشان را نشان دهند هر چند که اعتقاد دارم تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و بازیکنانی است که تجربه کافی دارند، اما متاسفانه ترکیب این بازیکنان هنوز جواب نداده است.

وی در پایان درباره بازی هفته بعد تیمش مقابل تراکتورسازی بیان کرد: در ادامه کار سختی داریم و هفته آینده باید در تبریز به مصاف تیم قدرتمند تراکتورسازی برویم که امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی در مصاف با این تیم بگیریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

خداحافظی مظاهری از ذوب آهن واکنش این باشگاه را به همراه داشت

دلیل لغو دیدار ذوب آهن و النصر چه بود؟

دیدار ذوب آهن و النصر در کربلا

0 نظر

ارسال نظر

capcha