نیازمند: دود پرتاب نارنجک به چشم سپاهان می‌رود

نیازمند: دود پرتاب نارنجک به چشم سپاهان می‌رود

به گزارش سراج24، پیام نیازمند دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان درباره عملکردش برابر تیم استقلال اظهار کرد: عملکرد خودم زیاد مهم نیست، اما متاسفانه شرمنده این همه هوادار شدیم که امروز به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند. واقعا فوتبال هم همین است که یک روز بد و یک روز خوب داریم و امروز می‌توانستیم برنده باشیم اگر همانند نیم اول بازی می‌کردیم. به هر حال ما این مشکل داریم که در مهمترین بازی‌های نیم فصل دوم هیچ کدام موفق نشدیم و اگر مرور کنید می‌بینید که ما نیاز داشتیم که خوب عمل کرده و پیروز شویم، اما این اتفاق رخ نداد. ما برخلاف نیم فصل اول که خوب امتیاز جمع کردیم در نیم فصل دوم این طور نبودیم. امیدوارم در ۵ بازی باقی مانده شرایط تغییر کند.

او درباره اینکه ترقه و نارنجک باعث شد که تمرکزتان از بین برود، گفت: این بحث تمرکز نیست و بیشتر این موضوع دودش به چشم سپاهان می‌رود. نارنجک در بازی با پرسپولیس هم زدند و بعد از آن یک بازی بدون تماشاگر برگزار کردیم و نتوانستیم امتیاز بگیریم. امسال ۲ بازی بدون تماشاگر داشتیم و این موضوع به تیم لطمه می‌زند. خدا را شکر که امروز ۵۰ - ۶۰ هزار هوادار به ورزشگاه آمدند و ۵ - ۶ هزار نفر فقط تشویق می‌کنند و بقیه فقط بازی را نگاه می‌کنند، اما از آن‌ها تشکر می‌کنیم. امیدوارم این اتفاقات دیگر رخ ندهد. روند تیم ما بعد از پرتاب نارنجک تغییر کرد و متاسفانه در دقیقه آخر نتیجه را واگذار کردیم.

فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم

نیازمند درباره اینکه هنوز شانس قهرمانی دارند یا خیر، گفت: کار خیلی سخت شده است و در بالای جدول فشار زیادی هست و ما فقط می‌توانیم امیدوار باشیم. ما ۲ بازی رودر رو با پدیده و پرسپولیس داریم و امیدوارم بتوانیم در این ۲ بازی موفق شویم. ۵ بازی باقیمانده برای ما فینال است و باید همه امتیازات را بگیریم و فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم.

او تصریح کرد: من سعی می‌کنم که وظیفه خود را انجام بدهم. این همه هوادار که به ورزشگاه می‌آیند را باید خوشحال کنیم و هر کاری کردم وظیفه ام بوده است. البته دوست داشتم که هواداران خوشحال به خانه بازگردند، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و نتیجه در دقایق آخر عوض شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جزئیاتی از پرونده تخلفات دیدار سپاهان- پرسپولیس

عملکرد خوب سپاهان اصفهان در فصل نقل و انتقالات تابستانی

۵۰-۵۰، قانونی برای اجرا نشدن!

0 نظر

ارسال نظر

capcha