تابش: هوادارانی که مواد منفجره در زمین می‌اندازن، دشمن سپاهان هستند

تابش: هوادارانی که مواد منفجره در زمین می‌اندازن، دشمن سپاهان هستند

به گزارش سراج24، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره باخت این تیم برابر استقلال و شانس کم این تیم برای قهرمانی اظهار کرد: ما ناامید نیستیم، اما بازی جذابی بود و به طور دائم توپ روی دروازه‌ها بود و به هیچ وجه توپ وسط زمین نبود. هیچ کدام از ۲ تیم تدافعی بازی نکردند و به نظرم در این بازی شانس‌های زیادی برای پیروزی داشتیم، اما باید بگویم مقصر باخت امروز ما ۴ تماشاگرنما بودند که نمی‌توانم اسمشان را هوادار بگذارم. به طور دقیق هوادارانی که مواد منفجره در زمین می‌اندازند و این حرکات را می‌کنند دشمن سپاهان هستند و به نظرم شرف ندارند چرا که بار‌ها با آن‌ها صحبت شده است و خواهش و تقاضا کردیم که رفتار خود را کنترل کنند.

توقف بازی باعث باخت ما شد

او ادامه داد: به هر حال این حرکات به ضرر سپاهان است. شما ببینید در زمانی که ما فشار بر روی استقلال آوردیم به طور دقیق آن‌ها وقت گذرانی می‌کردند و هر زمان که توپ از دروازه شان بیرون می‌رفت معطل می‌کردند. رفعتی ناظر بازی به دلیل افتادن یک شی دود زا چند دقیقه بازی را متوقف کرد و اجازه نمی‌داد کسی برود آن شی را بردارد. توپ جمع کن هم شی را برداشت و بیان کرد چیزی نیست. توقف بازی باعث باخت ما شد و بالاخره فوتبال و حوادث است. هنوز هم ۵ بازی داریم و همه تلاش خود را می‌کنیم که جبران کنیم. ما استحقاق پیروزی در این بازی را داشتیم و اتفاقات فوتبال بود.

این نتایج ارتباطی به همکاری ما با قلعه نویی ندارد

او درباره اینکه شرایط سپاهان برای قهرمانی سخت شد گفت: تیم ما شرایطش خوب بوده است و ما فقط تیم فوتبال نداریم و همه رده‌های تیم‌های فوتبال ما موفق بودند و مقام کسب کردند. در این لیگ هنوز شانس داریم و در جام حذفی شانس مسلم برای قهرمانی داریم و اصلا این نتایج ارتباطی به همکاری ما با قلعه نویی ندارد. سپاهان بد بازی نکرد و ثانیه آخر بازی گل خوردیم. بازی‌های گذشته هم بررسی کنید در نهایت متوجه می‌شوید که دقایق آخر ما نتایج بازی‌ها را از دست دادیم و یک مقدار مراقبت بیشتری کنیم و اگر گل می‌زنیم باید مواظب باشیم تا پیروزی خود را حفظ کنیم. این دلیلی نیست که ما به خاطر نتیجه امروز همکاری مان با قلعه نویی متزلزل شود و شرایطمان فرق کند. انشاالله در بازی‌های آینده موفق شویم و امیدوارم در جام حذفی هم بتوانیم موفق شویم.

تابش بیان کرد: نتایج مان خوب نبوده که از ۲۱ امتیاز فقط ۹ امتیاز گرفتیم. آمار خوبی نیست برای تیم سپاهان که یکی از مدعیان قهرمانی است. من با نظر سرمربی یارگیری کردم و مدیری نیستم که در امور فنی دخالت کنم، اما اگر مشورت بخواهند این کار را می‌کنم. در نیم فصل هم با توجه به نظر سرمربی یارگیری کردم بنابراین نمی‌توانم بگویم بازیکنان جدید ضعیف یا قوی بودند. به طور حتم سرمربی تفکراتی داشت که این بازیکنان را جذب کرد و امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعدی از آن‌ها بیشتر استفاده کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جزئیاتی از پرونده تخلفات دیدار سپاهان- پرسپولیس

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha