پدر نیمار: پسرم قصد ترک قهرمان فرانسه را ندارد

پدر نیمار: پسرم  قصد ترک قهرمان فرانسه را ندارد

به گزارش سراج24، آ اس اسپانیا به نقل از پدر نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن نوشت این بازیکن ملی پوش قصد ندارد باشگاه فرانسوی PSG را ترک کند.

شایعات بسیار درباره جدایی احتمالی نیمار از PSG و بازگشت او به اسپانیا به گوش می‌رسد. پیش از این، رسانه‌ها گزارش دادند که رئال مادرید علاقمند به جذب این بازیکن برزیلی است و نیمار هم می‌خواهد به بارسلونا بازگردد.

اما پدر نیمار این شایعات را تکذیب کرده و می‌گوید پسرش قصد ترک قهرمان فرانسه را ندارد.

پدر نیمار گفت: "نیمار ۲ سال قبل برای بازی در PSG ابراز علاقه کرد، بنابراین طرفداران می‌توانند با خیال آسوده بخوابند. امروز نیمار نمی‌خواهد باشگاه را ترک کند، او می‌خواهد در PSG بماند. "

او یادآور شد که قرارداد PSG با این بازیکن سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید.

نیمار بزرگ افزود:"او می‌خواهد به باشگاه در کسب عناوین قهرمانی کمک کند. قرارداد نیمار با PSG بلند مدت است، ما الان فقط در فصل دوم هستیم. هنوز به نیمه راه قراردادمان با پاری سن ژرمن نرسیده‌ایم. این شایعات درباره جدایی همیشه وجود خواهد داشت. بازیکنی مثل نیمار همیشه در معرض این شایعات خواهد بود، چون باشگاه‌های زیادی هستند که رویای داشتن او را در سر می‌پرورانند. "

نیمار اواخر ماه ژانویه سال جاری دچار آسیب شده و در حال سپری کردن دوران نقاهت است. این هفته او تمرین با توپ را از سر گرفت و انتظار می‌رود که طی ۲ هفته آینده به بازی بازگردد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نیمار چوب حاشیه هایش را خورد

اخاذی از ستاره فوتبال با طرح تجاوز جنسی

پاری سن ژرمن ۱ -۱ نیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha