با حضور معاون صدا رادیو امداد افتتاح شد

با حضور معاون صدا رادیو امداد افتتاح شد

به گزارش سراج24، مراسم افتتاح رادیو امداد امروز (چهارشنبه ) در استودیو ۲۹ ساختمان شهدای رادیو با حضور رمضانعلی موسوی مقدم قائم مقام سازمان صدا و سیما، حمید شاه آبادی معاون صدا و همچنین جمعی از مدیران رسانه ملی برگزار شد.

موسوی مقدم قائم مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در ابتدای این مراسم که به صورت زنده از رادیو امداد پخش می‌شد، با بیان اینکه در میان همه رسانه‌ها، رادیو بهترین همراه  مخاطبان است، اظهار کرد: رادیو همچنان رسانه گرم و صمیمی در میان اقشار مخنلف مردم به شمار می‌رود و یک رسانه مرجع در موضوعات مختلفی همچون اطلاع رسانی‌های عمومی است.

وی ادامه داد: در زمانی که فضای مجازی و برخی رسانه‌ها مشغول خبر پراکنی‌های غیر صحیح و متشنج هستند، رسانه‌ ملی از جمله رادیو می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد و در کنار مردم بخشی از آلام آن‌ها را کاهش دهد.

قائم مقام سازمان صدا و سیمای با بیان اینکه خوشبختانه رادیو و تلویزیون از همان ساعات اولیه به آماده باش درآمد و کار خودش را به طور جدی آغاز کرد، گفت: در حال حاضر همانطور که همه مسئولان تاکید دارند تنها منبع قابل اعتماد و مرجع برای مردم، صدا و سیماست، به همین جهت وظیفه ما برای اطلاع رسانی‌های صحیح و دقیق بسیار سنگین است.

موسوی مقدم همچنین تصریح کرد: همراهی و همکاری مردم همیشه در کشور ما زبان زد بوده است و در این ماجرا نیز همه مردم در صحنه آمدند. امیدواریم با افتتاح این شبکه بتوانیم بیشتر از حضور همه مردم بهره ببریم و یک تمرکز اطلاع رسانی در شبکه رادیویی امداد باشیم.

حمید شاه ابادی معاون صدای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در ادامه آیین افتتاح رادیو امداد  با بیان اینکه همه شبکه‌های رادیویی به نوعی درگیر اطلاع رسانی و پرداختن به موضوع سیل اخیر شدند، اظهار کرد: ما یک شبکه ۲۴ ساعته برای به لحظه بودن اخبار و حوادث طبیعی راه اندازی کردیم که به طور مستقیم و متمرکز بر حوادث و آگاهی بخشی در این زمینه بتواند در خدمت مردم قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: هر زمان در مسائل مختلف مردم پای کار آمده اند توانسته ایم نتیجه مناسبی بگیریم و در همین موضوع سیل اخیر که حدود ۲۰ استان به صورت مستقیم و غیر مستقیم با آن درگیر شده اند، باز مردم در متن کمک رسانی‌ها و امداد قرار دارند.

شاه آبادی با بیان اینکه رسانه‌های خارجی درصدد پمپاژ اخبار ناامید کننده و نادرست هستند، بیان کرد: مرجعیت رسانه ملی باعث شده که مردم فقط به اخبار منتشر شده از این طریق اعتماد و اتکا داشته باشند و وقتی یک اطلاع رسانی از طریق ما صورت می‌گیرد به نوعی مرجع همه مردم ایران قلمداد می‌شود.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاران رادیویی خود تاکید کرد: توقع ما در رادیو امداد به لحظه بودن و در میان حادثه قرار گرفتن است. شبکه رادیویی امداد از امروز با اعزام گزارشگر‌های مختلف به مناطق حادثه دیده تلاش خواهد کرد تا صدای مردم را به گوش مخاطبان و مسئولان برساند.

گفتنی است رادیو امداد از امروز به صورت ۲۴ ساعته بر روی موج اف ام ردیف ۹۵/۵ مگاهرتز قابل دریافت خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

چند برنامه رادیویی و شبکه استانی در میلاد امام رضا(ع)

دومین جشنواره تولیدات رادیو تلویزیونی هیأت، برگزار می شود.

پخش نمایش رادیویی «نامه‌ها» از شبکه رادیویی نمایش

0 نظر

ارسال نظر

capcha