پنجعلی: مهدی ترابی بسیار خوب ظاهر شد

پنجعلی: مهدی ترابی بسیار خوب ظاهر شد

به گزارش سراج24، محمد پنجعلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و تیم ملی کشورمان در ارتباط با بازی شب گذشته پرسپولیس مقابل الاهلی گفت: سه امتیاز شیرین و ارزشمندی در مقابل الاهلی به دست آوردیم. الاهلی جز یکی از بهترین تیم‌های عربستانی بود که با بازی خوب و منطقی پرسپولیس ۲ بار دروازه خود را باز شده دید.  

وی در ادامه گفت: حمایت تماشاچیان در این بازی بسیار موثر بود، به حدی که بازیکنان احساس غربت نمی‌کردند. مطمئن باشید صد درصد در بازی برگشت بازیکنان پرسپولیس می‌توانند به نسبت بازی رفت بهتر ظاهر شوند. همچنین همین تعداد تماشاگر باز هم در بازی برگشت برای تشویق پرسپولیس پا به میدان خواهند گذاشت.

مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد بازیکنان در بازی دیشب افزود: مهدی ترابی بسیار خوب ظاهر شد. شجاع همچنین بهترین عملکرد را از خود را ارائه داد و شجاعانه بازی کرد. علیپور و بیرانوند نیز هر کدام به سهم خود عالی بودند.  

پنجعلی در مورد صعود پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی افزود: کار سختی است، اما پرسپولیس پتانسیل آن را دارد تا از گروه خود صعود کند و به مرحله حذفی برسد.  

وی در انتها در مورد بازگشت  "امید عالیشاه" به تمرین سرخپوشان افزود: این قبیل مسائل در همه تیم‌ها رخ می‌دهد. اما این دست اتفاقات طبیعی است و مطمئن باشید چیز خاصی رخ نداده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha