کشتی‌آرای:

حباب سکه به ۵۱۰ هزار تومان رسیده است

حباب سکه به ۵۱۰ هزار تومان رسیده است

به گزارش سراج24، محمد کشتی‌آرای، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با اشاره به اینکه حباب سکه نسبت به روز گذشته ۴۰ هزار تومان کاهش داشته است، اظهار کرد: حباب سکه امروز به ۵۱۰ هزار تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه در چند روز گذشته طلا و سکه روند رو به افزایشی را در بازار تجربه کرده است، اظهار کرد: قیمت سکه امروز به ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.

کشتی آرای با اشاره به اینکه هم اکنون بازار هیجان کاذبی دارد، افزود: امیدواریم طی ۳ روز آینده بازار به حالت عادی برگردد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه طلا و سکه از روز شنبه گذشته تا امروز ۱۱ درصد رشد قیمت داشته است، تصریح کرد: امیدواریم بازار طلا و سکه روند نزولی به خود بگیرد.

کشتی آرای با اشاره به اینکه بازار طلا و سکه با اشاره به اینکه طی دوسال گذشته بازار طلا در رکود بوده است، اظهار کرد: این امر سبب شده که بسیاری از کارگران و کارمندان بیکار شوند.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه نگاه دولت برای بازار طلا و ارز ایجاد ثبات است، اظهار کرد: در حال حاضر رویکرد دولت و نهاد‌های ذیربط در حوزه طلا و ارز ایجاد ثبات و پیگیری روند نزولی قیمت‌ها تا رسیدن به قیمت واقعی است، در همین راستا اتحادیه طلا و جواهر در حال مدیریت و هماهنگی با سایر نهاد‌ها به منظور کنترل بازار طلا است.

به گفته کشتی آرای، مسئولان اقتصادی، باید تلاش کنند تا با برنامه ریزی مناسب بازار طلا و سکه به ثبات برسد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر در پایان گفت: به هموطنان توصیه می‌شود در مواقعی که بازار ملتهب است، داد و ستد نکنند تا بازار به آرامش قیمت‌ها برسد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین قیمت طلا، دلار و ارز در بازار / سکه ارزان شد

نکات کلیدی هنگام خرید سکه

سکه یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان ارزان شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha