عبداللهی: بازی با سپاهان برای استقلال بسیار مهم است

عبداللهی: بازی با سپاهان برای استقلال بسیار مهم است

به گزارش سراج24، زی بعد از کسب پیروزی استقلال برابر الهلال گفت: با استراتژی کادرفنی و شفر خیلی خوب و منطقی بازی کردیم و توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم. حق تیم برد بود و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند. مهم‌ترین نکته این بود که استقلال احساسی بازی نکرد و منطقی بازی کرد و می‌دانست در زمین مسابقه چه می‌خواهد و به خوبی از فرصت‌های خود استفاده کرد تا برنده این مسابقه باشد.

او در ادامه درباره شانس استقلال برای صعود از این گروه اظهار داشت: تیم‌های سختی در گروه حضور دارند و بازی‌های دشواری پیش‌رو داریم. باید همه بازی‌ها را منطقی بازی کنیم و با فکر و ایده وارد زمین شویم. بازیکنان آسیب دیده هم امیدوارم سریعتر برگردند تا تیم با تمام توان راهی مسابقات شود.

عبداللهی درباره دیدار استقلال برابر سپاهان، تصریح کرد: بازی با سپاهان خیلی مشکل است. تیم هنوز به تهران برنگشته و بازیکنان شب گذشته نتوانستند برگردند. امیدوارم تیم ریکاوری خوبی انجام دهد تا با آمادگی کامل برای این دیدار آماده شود. بازی مشکلی پیش رو داریم، اما برد دور از دسترس نیست.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در پایان صحبت‌های خود اظهار کرد: با این برد مهم و بزرگ روحیه تیم برگشت و شرایط بسیار خوبی پیدا کردیم و حالا می‌توانیم به لیگ برگردیم. این بازی با سپاهان بسیار مهم است و با موفقیت در این دیدار، می‌توانیم در لیگ هم خودمان را بالاتر ببریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جزئیاتی از پرونده تخلفات دیدار سپاهان- پرسپولیس

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha