درودگر: عاشق فوتسالم و در فوتسال توانایی خودم را نشان دادم

درودگر: عاشق فوتسالم و در فوتسال توانایی خودم را نشان دادم

به گزارش سراج24، صادق درودگر رئیس سابق کمیته فوتسال، در مورد این که آیا برای ریاست کمیته فوتسال پیشنهادی از فدراسیون دریافت کرده است یا خیر، گفت: من از این موضوع بی اطلاع هستم و پیشنهادی دریافت نکرده ام.

او درباره وضعیت کمیته فوتسال پس از جدایی علی کفاشیان گفت: به نظر من وضعیت فوتسال در آینده بهتر خواهد شد و هر کسی ریاست کمیته فوتسال را بر عهده گیرد خوب است. همین علی پرهیزگار هم خوب است.

درودگر درباره اینکه اگر تاج به او پیشنهاد ریاست کمیته فوتسال را بدهد قبول می‌کند یا نه گفت: هنوز به من پیشنهادی داده نشده است و به این موضوع فکر نکردم. من عاشق فوتسالم و در فوتسال توانایی خودم را نشان دادم، اما در هر صورت مصلحت فوتبال و فوتسال ما را رئیس فدراسیون فوتبال می‌داند و هر کسی را که انتخاب کند همه باید آن فرد را قبول کنند.

رئیس سابقه کمیته فوتسال درباره عملکرد سازمان لیگ فوتسال در سال‌های اخیر گفت: در سال‌های اخیر مجموعه فوتسال کشور ما دچار نابسامانی شده است. در مدیریت فوتسال عشق و علاقه وجود ندارد. برخلاف اینکه ما می‌بینیم به صورت مثال در کمیته آموزش تحولاتی داشتیم و میرشاد ماجدی در این کمیته تحول ایجاد کرد در فوتسال تنها تیم ملی به دلیل شالوده‌ای که از قبل برای آن تشکیل شده خوب کار کرده است. بازیکنان مستعدی داشتیم که حتی اگر از آن‌ها حمایت لازم نمی‌شد باز هم خوب کار می‌کردند، اما رفته رفته لیگ فوتسال ما دچار آسیب شد. بازیکنانی داشتیم که پس از یک تا ۲ سال حضور در فوتسال به فوتبال می‌روند. مانند محمد نادری و مهدی ترابی چرا که در فوتسال رشد و حمایت مالی وجود ندارد. اکنون چنین حمایت‌هایی صورت نمی‌گیرد و بازیکنان به خاطر شرایط مالی و نبود حامی مالی دچار نابودی می‌شوند. تیم‌هایی مثل شهید منصوری و فولاد ماهان به خاطر نبود شرایط مالی خوب از بین رفتند. حتی تاسیسات دریایی هم از ادامه فعالیت در فوتسال انصراف داد چرا که این رشته نه تنها جاذبه ندارد بلکه دافعه دارد. شاهد بودیم با فردی مانند مالک باشگاه دبیری تبریزی به گونه‌ای رفتار شد که حتی شخصیت او هم خرد شد.

او افزود: تاج تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا کار را بهتر کند و هر تصمیمی بگیرد از او تبعیت می‌کنیم چرا که فوتسال را دوست دارم. الان هم پرهیزکار هر موقع کمک خواسته است دریغ نکردم.

درودگر درباره این که تیم‌های لیگ برتری فوتبال بیایند در فوتسال سرمایه گذاری کنند گفت: آرزو می‌کنم فوتسال به جایگاه اصلی اش باز گردد و لیگ مان پویاتر شود. مانند زمان من که در طول سال ۳۲ بازی لیگ پخش مستقیم داشت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ترابیان: جمع بازیکنان ملی‌پوش در یک تیم، از جذابیت و پویایی لیگ را کاهش می‌دهد

درودگر: چک ۱۷ میلیارد تومانی حامی مالی سابق را برگشت زدیم

درودگر: تلاش می‌کنم مدافع حقوق باشگاه‌ها باشم

0 نظر

ارسال نظر

capcha