فرکی: بعضی بازیکنان فقط فکر خودشان هستند

فرکی:  بعضی بازیکنان فقط فکر خودشان هستند

به گزارش سراج24، حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان در کنفرانس خبری پس از بازی برابر سایپا گفت: وقتی سایپا به گل رسید باهوش‌تر بازی کرد و از اشتباهات ما نهایت استفاده را کرد. نیمه دوم صحبت‌هایی با بازیکنان کردم تا شاید به آن‌ها بر بخورد و متوجه شوند در کجا بازی می‌کنند. هر چند این نیمه را بهتر شروع کردیم و به گل هم رسیدیم، اما نتوانستیم کاری کنیم و سایپا گل سوم را هم زد.

سرمربی پیکان در ادامه گفت: بابت باخت امروز ناراحتم. داریم برای بهتر شدن تلاش می‌کنیم و متاسفانه تلاش‌های ما تا به اینجا نتیجه‌ای نداشته است. در مقطعی عملکرد بهتری داشتیم، اما حالا ۲ بازی را واگذار کردیم. بازی اول برابر پرسپولیس و این بازی هم در شرایطی که در نیمه اول بازی پایاپایی به نمایش گذاشتیم و در نیمه دوم از حریف سرتر بودیم. متاسفانه در هر ۲ نیمه بازی را باختیم. رفاقت و همدلی در هر تیمی باید باشد، اما در تیم ما بسیار کمرنگ است که نتیجه اش هم همین می‌شود. در سال جدید تمرینات خوبی برگزار نکردیم چه بسا اگر تمرینات هم به خوبی انجام می‌شد به خاطر نبود همدلی بین بازیکنان و خودبینی آن ها، باز هم نمی‌توانستیم نتیجه‌ای بگیریم. از عملکرد و رفتار بازیکنانم به شدت ناراضی هستم.

او بیان کرد: اگر قرار باشد اوضاع به همین منوال پیش رود مجبورم یک سری تغییرات در تیم ایجاد کنم و قید یک سری از بازیکنان را بزنم و فرصت بیشتری به بازیکنان جوان تیم بدهم.

سرمربی پیکان درباره بازی‌های آینده تیمش اظهار کرد: بازی‌های آینده ما بسیار سخت است. با تیم‌های مدعی و هم رده خودمان و همچنین نفت مسجد سلیمان که در قعر جدول است مسابقه داریم.

او درباره عصبانیت محمد قاضی مهاجم این تیم در پایان بازی گفت: محمد قاضی بازیکن خوبی است، البته من او را به پیکان نیاوردم. در ۹ بازی که من سرمربی پیکان هستم او گلی نزده و کسی که باید ناراحت باشد من هستم. متاسفانه بعضی بازیکنان فقط فکر خودشان هستند، این که قرار باشد هر شخص ساز خودش را بزند قابل قبول نیست، من بازیکنی که برای خودش آمار جمع کند نمی‌خواهم، بازیکنی می‌خواهم که اگر هم گل نمی‌زند برای تیم کار کند و به فکر باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فرکی: امروز تیم برتر میدان بودیم

فرکی: زمین شرایط مساعدی برای فوتبال خوب نداشت

فرکی: جلوی بازی احساسی ماشین سازی را گرفتیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha