پلوسی: سیاست‌های ضد مهاجرتی ظالمانه ترامپ تنها درد و رنج انسانی را در مرز وخیم‌تر کرده است

پلوسی: سیاست‌های ضد مهاجرتی ظالمانه ترامپ  تنها درد و رنج انسانی را  در مرز وخیم‌تر کرده است

به8 گزارش سراج24، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه‌ای درباره استعفای کریستین نیلسن، وزیر امنیت داخلی دولت آمریکا نوشت واقعا نگران کننده است که این مقام دولت ترامپ که کودکان را در قفس می‌اندازد می‌گوید استعفا می‌دهد چون به میزان مورد نظر کاخ سفید افراطی نیست.

پایگاه اینترنتی مجلس نمایندگان آمریکا گزارش داد در این بیانیه آمده است: سیاست‌های ضد مهاجرتی ظالمانه و خطرناک رئیس جمهور تنها درد و رنج انسانی را در مرز وخیم‌تر کرده و عذاب زیادی را به خانواده‌هایی تحمیل کرده است که از هم پاشیده شده اند. مردم آمریکا در انتخابات میان دوره‌ای با قاطعیت سیاست‌های ضد مهاجرتی مسموم فزاینده دولت ترامپ را رد کردند. آمریکا به یک وزیر امنیت داخلی نیاز دارد که به قداست خانواده‌ها، میراث افتخارآفرین ما به عنوان ملتی از مهاجران احترام گذارد و تفکر را به سیاست‌های این دولت بازگرداند."

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا بامداد امروز در حساب توئیتری خود از استعفای کریستین نیلسن، وزیر امنیت داخلی این کشور خبر داد. این اتفاق دو روز پس از آن رخ داد که نیلسن به همراه ترامپ از مرز‌های جنوبی این کشور با مکزیک بازدید کرده بود. 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

لزوم بسیج همگانی نیروهای مرزبانی برای مقابله با ویروس کرونا در مرزهای آذربایجان‌غربی

کدام جنگ‌ها با حضور «رزمندگان بدون مرز»سپاه اتفاق افتاده است؟

​​​​​​​ترامپ اصلا صلاحیت گفت‌وگو با کشوری مثل ایران را ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha