پنجعلی: بیرانوند بی شک بهترین دروازه‌بان آسیا است

پنجعلی: بیرانوند بی شک بهترین دروازه‌بان آسیا است

به گزارش سراج24، محمد پنجعلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، در مورد بازی پیش روی تیم پرسپولیس ایران مقابل الاهلی عربستان گفت: در سطح لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس بازی سختی با الاهلی عربستان دارد، اما پرسپولیس تیم حرفه‌ای است و پتانسیل پیروزی مقابل تیم الاهلی را دارد. مطمئنا اگر پرسپولیس همیشگی باشد، با تمرکز بالا می‌تواند الاهلی را از پیش روی بردارد. علاوه بر این باید توجه داشت پرسپولیس برنده دربی پایتخت بوده و از این بابت بازیکنان روحیه بسیار خوبی دارند.

پنجعلی در مورد پیش بینی اش از بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان گفت: فکر می‌کنم این بازی با نتیجه تساوی (۱-۱) به اتمام می‌رسد و علی علیپور تک گل پرسپولیس را به ثمر می‌رساند.

او همچنین در ارتباط با "عمر السوما" ستاره تیم الاهلی عربستان افزود: او بسیار بازیکن خوب و حرفه‌ای است، اما بچه‌های ما بازی را می‌بنند و اجازه فرصت سازی را به او نخواهند داد. بیرانوند بی شک بهترین دروازه‌بان آسیا است و در مقابل او عملکرد خوبی نشان خواهد داد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس افزود: در صورت باخت مقابل الاهلی امید پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از بین نمی‌رود بلکه کمرنگ‌تر خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha