شجاعیان: شرمنده تک تک هواداران شدیم

شجاعیان:  شرمنده تک تک هواداران شدیم

به گزارش سراج24، داریوش شجاعیان بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی مقابل پرسپولیس گفت: قسمت نبود بازی را ببریم، اما در ادامه لیگ جبران می‌کنیم. ما و هواداران ناراحت هستیم. بازی را خوب شروع کردیم و مستحق باخت نبودیم. اگر بازی را ببینید به غیر از گلی که پرسپولیس زد موقعیت دیگری نداشت، اما متاسفانه بازی را باختیم و شرمنده تک تک هواداران شدیم.

او درباره درگیری رخ داده در زمین مسابقه گفت: درگیری طبیعی است و هر ۲ تیم با یکدیگر رقیب هستند، به ویژه اینکه یک تیم اول و تیم دیگر دوم جدول است.

شجاعیان افزود: به قهرمانی امید داریم و امیدوارم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

او درباره تمرین نامناسب تیم ادامه داد: تا قبل از دربی زمین تمرین مناسب نداشتیم و در چمن مصنوعی تمرین کردیم. تعدادی از بازیکنان را به خاطر وضعیت زمین از دست دادیم و به مدیریت اعلام کردیم که زمین چمن خوبی را در اختیار ما قرار دهند. در یکی از زمین‌ها که چمن خوبی داشت تنها یک ساعت تمرین کردیم البته این موضوع بهانه است.

او درباره تنش در نیمکت استقلال و رفتار کامیابی نیا گفت: کمال با مربی ما بد صحبت کرد و چون ما همه یک خانواده هستیم به ما برخورد و عکس العمل نشان دادیم. در شان یک بازیکن نیست با مربی حریف این گونه رفتار کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بازیکن خارجی استقلال: به من گفتند یک بمب قرمز روی زمین است

کریمی: امیدوارم سپاهان در بازی‌های آتی موفق باشد

پاتوسی: رابطه خوبی با بازیکنام ایرانی داریم و هیچ چیز در مورد مسایل نژادپرستی نبود

0 نظر

ارسال نظر

capcha