فریب داوران و تماشاگران در «عصر جدید» +فیلم

فریب داوران و تماشاگران در «عصر جدید» +فیلم

به گزارش سراج24، هفدهمین قسمت از برنامه‌ عصر جدید در مرحله مقدماتی این مسابقه  روی آنتن شبکه سه رفت.

در ابتدای برنامه، هر کدام از داوران این مسابقه به چگونگی داوری و نگاه خود به شرکت‌کنندگان گفتند و پس از آن اولین اجرا با موضوع بشیریت با تلفیق نمایش و استفاده از فناوری  توسط امیر مرسلی و کیوان ملک‌مطیعی به نمایش درآمد.

آریا عظیمی نژاد نسبت به اجرای ضعیف آن‌ها انتقاد کرد و سرپرست گروه قبول کرد و گفت: بازیگر ما قبل از اجرا دچار مشکل جسمی شد و ما با یک روز تمرین اجرا امیر مرسلی به مسابقه رسید.

 

 
 

دومین اجرای رقابتی عصر جدید در حوزه تقلید صدا بود که محمدرضا ذریه در میانه اجرا با رای منفی آریا عظیمی مواجه شد و در پایان با دو چراغ قرمز بشیر حسینی و رویا نونهالی روبرو شد‌. 

 

همچنین پس از دو اجرای ابتدایی برنامه، صفدری غواص و جانباز شیمیایی که در میان تماشاگران حضور داشت درباره رشته ورزشی خود گفت و ویدئویی از فعالیت‌ های نمایشی و غواصی او پخش شد.

شرکت کنندگان بعدی مسابقه عصر جدید گروه طوفان بودند که به‌نقل از بشیر حسینی امشب با اجرای هیجان‌انگیزشان طوفان به پا کردند و توانستند ۴ رای مثبت را کسب کنند. 

در میان یکی از شرکت‌کننده‌ها به خاطر هیجان بالا و تپش قلبی که داشت علیخانی به او  گفت: دوچرخه را رها کن، قدم بزن تا آرام شوی!

شرکت‌کننده گروه سوم گفت: با حرکت‌هایی که ما می‌زنیم صدمه دیدم و روده‌ام پلاستیکی است و به خاطر کارهایی که می‌کنیم جراحی کردم. 

 

 

هادی مرتضی‌زاده چهارمین نفر از شرکت‌کنندگان بود که با اجرای خود داوران و تماشاگران را فریب داد و با اجرای واقعی و جذابی که داشت همه حضار را شگفت‌زده کرد و با چراغی قرمز از سمت نونهالی مواجه شد. 

 

 

این شرکت‌کننده بازیگر تئاتر بود و توانست همه را تحت‌تاثیر اجرای خود قرار دهد. او ابتدا با سناریویی نمایشی در نقش فردی معلول روی صحنه آمد و قصه‌ای از شرط عجیب خواستگاریش گفت، اما پس از آن از قالب نمایشی بیرون آمد و اجرای بحث‌برانگیزی را برای داوران رقم زد. 

مهدى عین الهى در حوزه نقاشی و گروه دوبله از دیگر شرکت کنندگان قسمت هفدهم عصر جدید بودند که با رای منفی داوران همراه شدند.

 

 
 
 
ایمان کریوند که اهل ایل بختیار بود، موسیقی محلی را اجرا کرد، اما با دو رای منفی مواجه شدند.
 

 

در پایان داوران عصر جدید، اجرای امیر مرسلى و کیوان ملک مطیعىکه در حوزه نمایشی به وسیله تکنولوژی بود را رای مثبت دادند و به فینال راه پیدا کردند.

نکته جالب این بود که آنها با یک رای منفی به مرحله نهایی عصر جدید راه یافتند و داوران به خاطر تفکر و ارائه خوب و متناسب تکنولوژی با ایده ایرانی آنها را به فینال رهسپار کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کارگاه‌های تخصصی شناخت ماتریس‌های فریب در رسانه

جنجال و اختلاف نظر برای داوران عصر جدید در قسمت نهم+فیلم

عیادت داوران عصر جدید از پسر با استعداد بستری در بیمارستان مفید+فیلم و تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha