سرلشکر جعفری:

دولت امکانات خود را به اندازه نیرو‌های مسلح در مناطق سیل‌زده پای کار بیاورد

دولت امکانات خود را به اندازه نیرو‌های  مسلح  در مناطق سیل‌زده پای کار بیاورد

به گزارش سراج24، سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در جلسه قرارگاه امدادرسانی سلمان فارسی سپاه گفت : تنها راه خروجی آب از خانه‌های مردم همین کانال منتهی به دریاست که بسته شدن آن منجر به آب گرفتگی منازل مردم شده است.

فرمانده کل سپاه درباره انفجاری که در ریل راه‌آهن در حومه آق‌قلا انجام شد، گفت: منطقه کل‌آباد در شهرستان آق‌قلا دچار آب‌گرفتگی بود و این کار برای سرعت بخشیدن به تخلیه آب از این منطقه انجام شد.

سردار سرلشکر پاسدار عزیز جعفری در بازدید از مناطق سیل‌زده این شهرستان درباره انفجاری که در ریل راه‌آهن در حومه آق‌قلا انجام شد، اظهار داشت: منطقه کل‌آباد در شهرستان آق‌قلا دچار آب‌گرفتگی بود و این کار برای سرعت بخشیدن به تخلیه آب از این منطقه انجام شد که در این امر موثر بود ، همچنین این منطقه جایی بود که بیشترین فشار به مردم وارد می‌شد و تلاش ما نیز این بود که آب زودتر از این منطقه فروکش کند.

وی افزود: متأسفانه ورودی‌های آب با بارش‌هایی که رخ داد و برفاب‌ها افزایش یافت و با توجه به اینکه کشش آب در منطقه و لب دریا محدود است، این امکان فراهم نشد که بتوانیم زندگی مردم را از آب تخلیه کنیم.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه سپاه به امر تخلیه آب کمک می‌کند، تصریح کرد: اگر بقیه دستگاه‌های دولتی امکانات خود را به اندازه نیرو‌های مردمی، بسیج، سپاه ارتش و سایر نیرو‌های مسلح، پای کار بیاورند، سریعتر این کار انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با این کار‌هایی که انجام می‌شود و انفجار‌هایی که صورت می‌گیرد دیگر به ما تهمت اینکه آب را از این طرف به آن طرف انتقال می‌دهیم، نزنند، چون اینجا نقطه‌ای است که آب باید خارج شود.

سرلشکر جعفری در کنار مردم سیل‌زده گمیشان‌

فرمانده کل سپاه در ادامه سفرش ‌به مناطق سیل‌زده شهرستان گمیشان با مردم این شهر گفت‌وگویی صمیمانه داشت که مردم این شهر سیل‌زده خواستار کمک سپاه برای لایروبی گرگان‌رود و خروج سیلاب از شهرها و روستاهایشان بودند.‌

مردم ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امدادرسانی و خروج سیلاب از شهرها و روستاهای این شهرستان خواستار لایروبی مصب رودخانه گرگان‌رود از سوی سپاه شدند.

انتهای پیام /

اخبار مرتبط

تاکید رئیس جمهور بر ثبات بازار

بخش عمده فرآیند تأمین واکسن در دولت سیزدهم انجام شده است

مهلت ۴۵ روزه مجلس به دولت درباره ساماندهی کارکنان دولتی

0 نظر

ارسال نظر

capcha