حاشیه دربی ۸۹؛ رنگ‌آمیزی صورت هواداران توسط خانم‌ها + تصاویر

حاشیه دربی ۸۹؛ رنگ‌آمیزی صورت هواداران توسط خانم‌ها + تصاویر

به گزارش سراج24، دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال امروز (شنبه) از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

* اطراف ورزشگاه آزادی و تمام ورودی‌های اتوبان‌های منتهی به ورزشگاه مملو از جمعیت است و هواداران استقلال و پرسپولیس با شور و حال خاصی در حال ورود به ورزشگاه هستند.

* حدود 20 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

* مسئولان ورزشگاه آزادی برای رفاه حال هواداران دو تیم در بیرون از ورزشگاه امکانات تفریحی و ورزشی فراهم کردند و طرفداران استقلال و پرسپولیس را سر ذوق آوردند. بازی‌هایی چون تنیس روی میز، والیبال، فوتبال دستی، شوت‌بال و طناب‌کشی با استقبال تماشاگران مواجه شده است.

* بازهم همانند دربی‌های گذشته بازار سیاه بلیت فروشی در اطراف ورزشگاه داغ است و بلیت‌های این دیدار در بازار سیاه به قیمت‌های 100 و 150 هزارتومان در دست دلالان فروخته می‌شود. تمام بلیت‌های این بازی از قبل به صورت الکترونیکی فروخته شده و در حال حاضر هیچ بلیتی به صورت دستی در ورزشگاه به فروش نمی‌رسد.

* پارکینگ‌های ضلع غربی ورزشگاه آزادی در حال حاضر خودروهای زیادی را در دل خود جا داده و انتظار می‌رود تا ساعتی دیگر ظرفیت این قسمت از پارکینگ‌ها تکمیل شود.

* عوامل انتظامی و یگان ویژه حاضر در ورزشگاه به هواداران دو تیم اعلام کردند از بردن وسایل نظیر بطری آب، چاقو و فندک به داخل استادیوم خودداری کنند.

* تعدادی هوادار خانم بیرون ورزشگاه با در دست داشتن آبرنگ‌های مخصوص مشغول رنگ کردن صورت‌های هواداران دو تیم هستند که این موضوع در نوع خودش بی‌سابقه بود.

* کانکس‌هایی در ورزشگاه دایر بود که پیراهن‌های رسمی دو تیم را با قیمت سنگین به فروش می‌رساند.

* کری بین هواداران دو تیم از همین الان آغاز شده و تماشاگران موقع ورود به ورزشگاه کری‌های زیادی را برای همدیگر می‌خوانند، این در حالی است که هر دو طرف بسیار امیدوار برای پیروزی در دربی هستند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha