شوکه شدن مسافران از فرود هواپیما در یک کشور اشتباهی!

شوکه شدن مسافران از فرود هواپیما در یک کشور اشتباهی!

به گزارش سراج24، یکی از پرسنل هواپیمای مسافربری بریتیش ایرویز پس از یک ساعت پرواز در آسمان متوجه می‌شود هواپیمای حامل او و سایر مسافران در یک کشور دیگر فرود آمده است. این هواپیما عازم فرودگاه دوسلدوروف آلمان بود که اشتبا‌ها در فرودگاه ادینبرا در اسکاتلند بر زمین نشست. این هواپیما از فرودگاه شهر لندن به پرواز درآمده بود و قرار بود در فرودگاه دوسلدوروف بر زمین بنشیند.

ویدئوی که از داخل هواپیما و توسط یکی از مسافران تهیه شده است مسافران هواپیما را که دچار حیرت شده‌اند نشان می‌دهد. در این ویدئو صدای این پرسنل هواپیما شنیده می‌شود که از مسافران سوال می‌کند: «هیچ کدام از شما مسافر ادینبرا نبودید؟» همچنین در این ویدئو صدای مسافران نیز شنیده می‌شود که از یکدیگر سوال می‌کنند «چطور متوجه این مسئله نشدند؟» و دیگری می‌گوید: «واقعاً خجالت آور است که ما را به یک مکان اشتباهی آورده‌اند.»

در ویدئوی دیگری صدای این پرسنل هواپیما در حالی که به مسافران می‌گوید آن‌ها را به فرودگاه دوسلدوروف بازخواهند گرداند شنیده می‌شود. "ما نمی‌دانیم کجا... کجا این مشکل در یک لحظه به وجود آمد اما شما را فوراً به دوسلدوروف خواهیم برد. عذرخواهی می‌کنیم."

گفته می‌شود این اشتباه هنگامی رخ داد که برگه‌های مخصوص پرواز در روز قبل از پرواز اشتبا‌هاً ارسال شده بود. شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز نیز ضمن عذرخواهی از مسافران، اشتباه در ارسال برگه‌های مخصوص پرواز را علت فرود هواپیما در اسکاتلند دانست. مرکز کنترل ترافیک هوایی به دلیل آنکه در برگه‌های ارسال شده مقصد هواپیما ادینبرا اسکاتلند اعلام شده بود اجازه فرود هواپیما را در این فرودگاه داده بود.

گفتنی است؛ این هواپیما پس از هماهنگی های لازم عازم آلمان شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جوشیدن پسر بچه درون دیگه آبجوش+تصاویر

مهناز افشار و ماجرای یک فیلم چند ثانیه ای ...+فیلم

مرسدس بنز A45 AMG مدل ۲۰۲۰+ تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha