تهیه کننده سریال «نون. خ»:

اهمیت «نون. خ» توجه به گویش‌ها، آداب و رسوم و اقوام ایرانی است

اهمیت «نون. خ»  توجه به گویش‌ها، آداب و رسوم و اقوام ایرانی است

به گزارش سراج24، مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون. خ»، درخصوص ماهیت این اثر گفت: سریال ما به سطح عمومی و متوسط زندگی مردم نزدیک است و مسائل روز  مردم را مطرح می‌کند.

وی افزود:تقریباً عموم بازیگران ما در سریال و لوکیشن‌های موجود به سطح زندگی مردم بسیار نزدیک و شبیه هستند. فکر می‌کنیم مردم می‌توانند خیلی خوب این سریال را ببینند و موضوع ما به گونه‌ای  در سطح جامعه دیده می‌شود و اتفاقاتی که ممکن است یک خانواده در طول روز با آن درگیر باشد برای مخاطب ملموس خواهد بود. سعی کردیم به زندگی عادی مردم نزدیک شویم و از این اتفاق بسیار خرسندیم.

تهیه کننده سریال «نون. خ» بیان کرد:یکی از اتفاقات جالب توجه در سریال‌های نوروزی تلویزیون، خارج شدن از فضای آپارتمانی و اهمیت به گویش‌ها، آداب و رسوم و اقوام ایرانی است که در سریال «نون. خ» بسیار مشهود است و علاوه بر جذابیت برای مخاطبان، ما را هم از کلیشه‌ای شدن نجات می‌دهد.

فرجی گفت: مردم عموماً در نوروز منتظر تماشای سریال‌ها یا برنامه‌هایی هستند که با نشاط و شادابی همراه باشد؛ بر شادی جامعه بیفزاید و زبانش کمدی و طنز باشد. در واقع خانواده‌ها دور هم هستند که این برنامه‌ها و سریال‌ها را ببینند تا به شادی و خوشحالی آن‌ها اضافه شود و هم از سیمای تلویزیون لذت ببرند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عذرخواهی رییس صداوسیما از رهبر معظم انقلاب

مراسم یادبود نادر طالب زاده برگزار می شود

شعر قزوه برای روح بلند نادر طالب‌زاده/ حاج نادر! پرچمت بالاست

0 نظر

ارسال نظر

capcha