سلبریتی‌هایی که از مدیران لیبرال توقع کار انقلابی دارند!

سلبریتی‌هایی که از مدیران لیبرال توقع کار انقلابی دارند!

به گزارش سراج24؛ سیل چند روز اخیر و غیبت غیرموجه حسن روحانی بار دیگر حواشی بسیاری پیرامون سوءمدیریت دولت تدبیر و امید در بحران‌های ملی بوجود آورد. مردم ساکن مناطق سیل زده از نبود امداد مناسب گلایه داشتند و سایر مردم ایران نیز به کمبودهای موجود در فضای مجازی واکنش نشان دادند.

طبق معمول همه‌ی رخدادهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، علمی، امنیتی سلبریتی‌های همه چیز دان بار دیگر به میدان آمده و به اظهار نظر کارشناسی در رابطه با ریشه‌یابی علل وقوع سیل پرداختند. البته این‌بار خوشبختانه دیگر خبری از اعلام شماره حساب شخصی توسط سلبریتی‌ها نبود و صرفا به همان اظهارنظرهای بی‌پایه و اساس اکتفا شد.

اما شاید یکی از عجیب‌ترین واکنش‌ها در میان سلبریتی‌ها انتشار پستی احساسی-انتقادی در صفحه‌ی شخصی رضاصادقی، خواننده‌ی حامی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری باشد. رضا صادقی در این پست ضمن بزرگداشت شهید باکری به تعریف و تمجید از عملکرد این شهید بزرگوار در دوران شهرداری وی می‌پردازد و از از مسئولان دخیل در امر مدیریت بحران می‌خواهد که مانند شهید باکری عملکرد انقلابی داشته باشند!

رضا صادقی خاطره‌ای معروف از شهید باکری را تعریف می‌کند که در آن شهید باکری به عنوان شهردار ارومیه به میان مردم می‌رود و ضمن تحمل ناسزاهای پیرزن، به او در بیرون آوردن جهیزیه دخترش از میان گل و لای سیل کمک می‌کند.

نکته‌ی جالب و مهم این است که آقای رضاصادقی به عنوان یکی از حامیان دولت لیبرال تدبیر و امید، توقع عمل انقلابی از این مدیران و مسئولان دارد.او در این کلیپ صراحتا به استاندار گلستان بابت سفرش به خارج از کشور کنایه می‌زند و از غیبت غیر موجه او انتقاد می‌کند. این در حالیست که رئییس جمهور نیز در چند روز اول حادثه‌ی سیل در جزیره‌ی قشم حضور داشت و سرانجام پس از چند روز جلسه‌ی ستاد مدیریت بحران را در تهران تشکیل داد.

ذکر این نکته به سلبریتی‌هایی امثال آقای رضا صادقی مهم است که نمی‌توانید از یک مدیر لیبرال و غربگرا توقع انجام کارهای انقلابی داشته باشید. اگر توقع مدیریت انقلابی را داشتید باید به هم‌رزمان شهید باکری رای می‌دادید نه کسانی که از قطار انقلاب پیاده ‌شده و خواهان دوستی با امریکا هستند.

انقلاب اسلامی ایران نه در ظاهر و نه در باطن با استکبار دست دوستی نمی‌دهد. مسئول انقلابی از جنس مردم است و در زمان بحران در کنار مردم می‌ماند. اما مسئولان غربگرا اراده‌‌ای برای مقاومت در سختی‌ها ندارند و هرگاه عرصه را تنگ بینند، کشور را تنها گذاشته و به دامان غرب پناه می‌برند.

پس خوب است سلبریتی‌های غربگرا بدانند که این نوع مدیریت زاییده‌ی تفکر لیبرال است و خود آن‌ها یکی از مسببین اصلی روی کار آمدن افرادی چون حسن روحانی هستند. آن‌ها خود متهم اصلی در این زمینه هستند و باید پاسخگو باشند که براساس کدام بینش سیاسی وارد بازی‌های سیاسی شده‌اند؟

امروز همین سلبریتی‌های همه چیزدان در عقب ماندگی 8 ساله کشور و تمام خسارت‌های ناشی از آن سهیم هستند و باید پاسخگوی دخالت بی‌جای خود در اموری که تخصصی در آند ندارند؛ باشند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ساختارشکنی «سلام آقا» با محسن چاوشی و رضا صادقی

شاهد اقدامات جهادی کم‌سابقه دستگاه‌ها در خدمت‌رسانی به سیل‌زده‌ها هستیم

اگر شهرداری در سیل به داد مردم نمی‌رسید، مشخص نبود چه فاجعه‌ای رخ می‌داد/ برخی جز سیاه‌نمایی هیچ رسالتی ندارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha