استیلی: از تمام بازیکنانمان راضی هستم

استیلی: از تمام بازیکنانمان راضی هستم

به گزارش سراج24، حمید استیلی پس از تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال امید ایران مقابل عراق اظهار داشت: بازی خوب و یک طرفه‌ای بود. شاید در ۶۰ دقیقه ابتدایی این دیدار توپ به دروازه بان ما نرسید. بچه‌ها فوق العاده خوب بازی کردند و از هوادارانمان تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند.

او ادامه داد: با وجود برتری‌ که نسبت به عراق داشتیم تیم دوم گروه شدیم و خیلی به صعود امیدواریم. تاکنون صعودمان به مرحله بعدی قطعی است.

مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران تصریح کرد: از تمام بازیکنانمان راضی هستم چراکه آن‌ها با تمام وجودشان بازی کردند و انشالله این موضوع تداوم داشته باشد.

استیلی درباره عملکرد تیم داوری این دیدار گفت: داور ۲ پنالتی‌ که روی حسین ساکی و یکی دیگر از بازیکنان ما اتفاق افتاد نگرفت. شانس‌های خوبی داشتیم و فکر می‌کنم به اشتباه یک کارت زرد هم به بازیکن ایران نشان داد.

استیلی درباره حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در رختکن تیم ملی امید پس از پایان بازی بیان کرد: بچه‌های ما به دلیل اینکه فکر می‌کردند نتوانستیم صعود کنیم ناراحت بودند و در رختکن گریه می‌کردند، اما به آن‌ها گفتم همچنان شانس صعود داریم. آن‌ها نهایت سعی خود را به کار گرفتند و در رختکن نایی برای بلند شدن نداشتند. بازیکنانمان بیشتر از توانشان کار کردند. مهدی تاج هم با حضور در رختکن به دلیل بازی خوب بچه‌ها به آن‌ها تبریک گفت. باید از فدراسیدن فوتبال به دلیل کمک هایش در راه برگزاری بازی‌های تدارکاتی و اردو‌های تیم امید تشکر کنم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

چرا هیچ مربی‌ای حاضر نشده هدایت تیم امید را بپذیرد!؟

منصوریان: در نیمه دوم حریف از ما بازی بهتری انجام داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha