فرمانده پلیس راه آهن کشور خبر داد

آماده‌باش تمامی نیروهای این پلیس برای خدمت رسانی به مردم

آماده‌باش تمامی نیروهای این پلیس برای خدمت رسانی به مردم

به گزارش سراج24، سرهنگ حشمت‌اله ملکی فرمانده پلیس راه آهن کشور به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از راه آهن شمال شرق (۲) و منطقه حادثه دیده از سیل اخیر استان گلستان بازدید کرد.

وی از آماده‌باش تمامی نیروهای این پلیس برای خدمت رسانی به مردم خبر داد، گفت: پس از کاهش سیلاب‌های موجود در مسیر ریلی اینچه برون و اطمینان خاطر از عدم تهدید سیلاب و سایر حوادث غیر مترقبه، تعمیر خط ریلی بین‌المللی گرگان - اینچه برون به سرعت انجام خواهد شد.

این مقام انتظامی در خصوص علت ایجاد شکاف در این مسیر ریلی افزود: در راستای کمک به مردم منطقه سیل زده و هدایت حجم وسیع آب از شهر آق‌قلا به سوی دشت‌های شمال این شهر، بنا بر تشخیص مسئولان ستاد بحران و با هماهنگی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران تصمیم به بازگشایی و ایجاد شکاف در خط ریلی گرگان - اینچه برون در چهار نقطه گرفته شد.

سرهنگ ملکی تصریح کرد: پلیس راه آهن کشور و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از هر گونه اقدامی در راستای ارتقا امنیت و آسایش مردم همچنین در راستای کاهش آلام هموطنان عزیز در استان گلستان و سایر استان‌های آسیب دیده از سیل کوتاهی نخواهد کرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت خطوط ریلی گرگان - اینچه برون از نظر بین‌المللی تا عادی شدن اوضاع و تردد مجدد قطارها، امنیت این مسیر توسط پلیس راه آهن شمال شرق (۲) به نحو احسن تأمین خواهد شد.

فرمانده پلیس راه آهن کشور به جمع‌آوری و ارسال آذوقه مورد نیاز سیل زدگان استان گلستان اشاره کرد و گفت: کارکنان ایثارگر پلیس راه آهن انواع مختلف مواد غذایی و سایر اقلام مورد نیاز شهروندان سیل زده را به صورت اختیاری تهیه و برای هموطنان خود در آن مناطق ارسال کرده‌اند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمامی خطوط ریلی به غیر از مسیر بین‌المللی گرگان - اینچه برون آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی هستند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

امداد در سیل و کرونا، کمک مومنانه و محرم ۹۹

سیل همدلی جهادگران با سیل زدگان رابُر

تلاش برای مقابله با«سیل»در خرم‌آباد

0 نظر

ارسال نظر

capcha