نیرو‌های سوری موفق شدند پایگاه نظامی تروریست‌های هیأت تحریرالشام را در حومه شهرک «جرجناز» منهدم کنند+نقشه میدانی و عکس

نیرو‌های سوری  موفق شدند پایگاه نظامی تروریست‌های هیأت تحریرالشام را در حومه شهرک «جرجناز»  منهدم کنند+نقشه میدانی و عکس

به گزارش سراج24، نیرو‌های ارتش سوریه پس از دریافت اطلاعات دقیق، عملیاتی را علیه عناصر تروریستی هیأت تحریر الشام (جبهه النصره) در جنوب استان ادلب انجام دادند و ضربات مهلکی را به آنان وارد کردند.

براساس اطلاعات به دست آمده، نیرو‌های سوری در جریان این عملیات موفق شدند پایگاه نظامی تروریست‌های هیأت تحریرالشام را در حومه شهرک «جرجناز» هدف قرار دادند و منهدم کنند.
حداقل ۱۰ تن از عناصر تروریستی تحریرالشام در این عملیات از پای درآمدند و به هلاکت رسیدند؛ یگان موشکی ارتش سوریه همزمان مقر تروریست‌ها را در شهرک «حاس» در جنوب استان ادلب هدف قرار داد.
 

به گفته منابع میدانی، در این حملات موشکی، خسارت‌های سنگینی به تجهیزات، خودرو‌های نظامی و انبار‌های سلاح تروریست‌ها وارد آمد؛ شماری از عناصر تروریستی در این عملیات کشته و زخمی شدند.
مواضع تروریست‌های هیأت تحریرالشام در شهرک‌های اشغالی «الهبیط، التح، کفرنبل و خان شیخون» در جنوب استان ادلب نقاط دیگری به شمار می‌آیند که هدف حملات موشکی ارتش سوریه قرار گرفتند.
 
 
چند سکوی پرتاب خمپاره تروریست‌های تحریرالشام در جریان این حملات موشکی هدف قرار گرفتند و منهدم شدند؛ تعدادی از عناصر تروریستی در این حمله موشکی کشته و زخمی شدند.
گفتنی است، یگان توپخانه ارتش سوریه نیز مقر‌ها و تجمع تروریست‌ها را در حومه شهرک‌های «لطمانه، الاربعین و کفرزیتا» هدف قرار دادند و خسارت‌های زیادی به تجهیزات نظامی آنان وارد کردند.
براساس اطلاعات به دست آمده، عناصر تروریستی از شهرک‌های اشغالی «معرحرمه، الخوین، الزرزور و التمانعه» در حومه جنوب شرق استان ادلب حملاتی را علیه ایستگاه‌های دفاعی ارتش سوریه انجام دادند.
 
 
نیرو‌های سوری مستقر در منطقه که در حالت آماده باش بودند در همان گام نخست موفق شدند تحرکات عناصر تروریستی را به طور کامل رصد کنند و با هوشیاری حملات آنان را دفع کردند و ناکام گذاشتند؛ تعدادی از تروریست‌ها در جریان درگیری‌ها کشته و زخمی شدند.
از روستای «ام الصیر» در جنوب استان ادلب خبر می‌رسد، درگیری‌های میان عناصر تروریستی هیأت تحریر الشام با تروریست‌های احرارالشام به وقوع پیوسته و طرفین متحمل خسارت‌های سنگینی شده‌اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اهمیت قرارداد استراتژیک نظامی تهران و بغداد / ایران چه تسلیحاتی به عراق صادر می‌کند؟

آمریکا به دنبال احیای داعش در منطقه است

موفقیت چشمگیر حشد شعبی در دفع نفوذ داعش به دیالی و صلاح‌الدین

0 نظر

ارسال نظر

capcha