هزینه‌های سرسام آور هیئت همراه ۷۰ نفره جهانگیری در سفر چند ساعته به گلستان

هزینه‌های سرسام آور هیئت همراه ۷۰ نفره جهانگیری در سفر چند ساعته به گلستان

به گزارش سراج24، مناف هاشمی هشتمین استاندار گلستان یک سال بعد از انتصابش در استان گلستان برکنار شد و چند عامل در برکناری مناف هاشمی نقش داشت که مردم در ظاهر مسئله سیل و مرخصی بی موقع مقام ارشد استان را می‌بینند، اما واقعیت امر جنگ پنهانی است که در کشور وجود دارد.

واقعیت اینست که مناف هاشمی کارش برای ریاست سازمان مالیاتی کشور تمام شده بود، سازمانی که می‌بایست سال بعد ۱۸۰ هزار میلیارد درآمد برای کشور به ارمغان می‌آورد و در اقتصاد بدون نفت و اقتصاد مقاومتی یک رکن مهم و کلیدی به شمار می‌آمد و طبعا کسی که رئیس این مجموعه بود می‌توانست شخص مهمی باشد.

از این جهت طیف کرمانی‌ها به سرکردگی اسحاق جهانگیری با این انتصاب از همان ابتدا به شدت مخالفت کرده و به دنبال بهانه‌ای برای زدن مناف هاشمی بودند.

خوشبختانه سیل گلستان این بهانه را به جهانگیری داد تا فردی که مدعی بود توان عوض کردن یک منشی را ندارد استاندار گلستان را که به زعم اصلاح طلبان و احزاب استانی موفق عمل کرده بود را از سر راه خود بردارد.

موج کینه توزی، داستان سرایی و دروغ تراشی درباره مناف هاشمی حتی بعد از عزل وی هنوز ادامه دارد و این حقد و کینه مدعی درستی این ماجراست که هدف جهانگیری و طیف‌های نامبرده شده به دنبال عدم بکارگیری مناف هاشمی در سازمان امور مالیاتی کشور می‌باشد.

متاسفانه مردم نجیب ترکمن صحرا فدای این بازی سیاسی جهانگیری که به "غضنفر دولت" مشهور است شده و برخی رسانه‌ها و کانال‌ها در فضای مجازی متاسفانه در دام این شیطنت افتادند و آب به آسیاب آن‌ها ریختند؛ دستور زدن و بدنام کردن مناف هاشمی از سوی طیف کارگزاران و جهانگیری کاملا هدفمند و با همراهی تنی چند از نمایندگان مجلس نظیر محمود صادقی، مافی، سعیدی و ... توسط برخی از کانال‌های استانی بخوبی در حال اجراست.

سفر نصفه روزه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان گلستان که بدون هیچ مصوبه‌ای به پایان رسید، هیچ دستاوردی نداشت جز تولید بحرانی جدید یعنی بحران قدرت، هیچ کشوری در اوج بحران مقام ارشد و به قول معروف راس کار را نمی‌زند تا بقیه نیرو‌ها انگیزه خود را از دست ندهند و قدرت فرمانبری زیردستان حفظ شود، اما جهانگیری با ناشی گری محض البته با همان هدفی که ذکر کردیم مناف هاشمی را از میان راه برداشت.

نتیجه این کار این بود که امروز در جلسه مدیریت بحران استانداری کسی به حرف‌های سرپرست گوش نمی‌کرد یا ترتیب اثر نمی‌داد چرا که هر کدام فرجام هاشمی را برای خودشان متصور بودند یا حداقل غراوی را سرپرست چند هفته‌ای می‌دانند لذا ترجیح دادند صندلی خود را سفت بچسبند.

جهانگیری با این کار نه تنها به حل بحران سیل در استان کمکی نکرد بلکه با جزیره‌ای کردن و چندپارچگی مدیریت بحران عنان کار را از دست دولت خارج کرد و اگر نبود فرمان مقام معظم رهبری و حضور نیرو‌های مسلح معلوم نبود بر سر مردم مناطق سیل زده استان چه می‌آمد.

هزینه‌های مالی سفر معاون اول رئیس جمهور به گلستان بیشتر از فایده‌های آن بود، جهانگیری در این سفر چند ساعته ۷۰ همراه داشت که هر کدام در بهترین هتل‌های شهر گرگان مستقر شدند، اتاق‌هایی خواستند که تک نفره باشد با بهترین غذا‌ها، گفته شده برخی از این افراد که شامل محافظان و خلبان شخصی و .. بود با بیرون کردن مسافرین هتل‌ها اسکان داده شده بودند و خواهان پسته مرغوب، یخچال پر از میوه و خوراکی، مسواک و خمیردندان شخصی و ... شدند. اینست دولتی که قرار است به مردم مستضعف و محروم کمک کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تمجید از نگرش اقتصادی معاون اول رئیس جمهور در «روزنامه دولت»

تحریم بخش سلامت ایران به معنای تحریم حوزه سلامت کشور‌های منطقه است

وضعیت جوی تا چند ماه قبل از سیل قابل پیش‌بینی بود/ دولت پاسخگو باشد که چرا هیچ برنامه‌ای برای تخلیه‌ی آب از سدها نداشته است

0 نظر

ارسال نظر

capcha