سردار رحیمی:

۲۰ نفر از مخلان نظم و امنیت دستگیر و تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت هستند

۲۰ نفر از مخلان نظم و امنیت دستگیر  و تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت هستند

 به گزارش سراج24، سردار حسین رحیمی در مرکز فرماندهی و کنترل پلیس تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت امنیتی پایتخت در چهارشنبه سوری امسال اظهار کرد: وضعیت پایتخت در که از چهارشنبه سوری امسال در مقایسه با سال‌های قبل در امنیت و آرامش بیشتری برگزار شد و خوشبختانه بنابر گزارش‌های دریافتی وضعیت امنیتی پایتخت بسیار مطلوب است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۰ نفر از مخلان نظم و امنیت از سوی پلیس دستگیر شده‌اند، گفت: این افراد تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت هستند.

به گفته رحیمی، تمامی قرارگاه‌های پلیس فعال است و مأموران ما تا پایان مراسم چهارشنبه سوری در آماده باش کامل هستند و با هر اقدامی که باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان و ضربه زدن به نظم و امنیت اجتماعی شود برخورد خواهند کرد.

رحیمی درباره شمار مصدومان چهارشنبه سوری در پایتخت نیز گفت که بنا بر اعلام نماینده دستگاه‌های حاضر در مرکز فرماندهی و کنترل پلیس تهران بزرگ ۲۷ نفر تا کنون در تهران مصدوم شده‌اند که تمامی آنان وضعیت جسمی مطلوبی دارند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی پایتخت نیز گفت: وضعیت ترافیکی در پایتخت آرام گزارش شده و تردد بدون مشکل خاصی در جریان است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کشف ۲۶۷۰ کیلوگرم مواد مخدر در تهران

محدودیت تردد برای مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری

کشف ۱۰۰ میلیارد ریال تبلت قاچاق در تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha