استیلی: بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی امید تاکنون پولی نگرفته اند

استیلی: بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی امید تاکنون پولی نگرفته اند

به گزارش سراج24، حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران درباره حضور مسئولان ورزش ایران در تمرین این تیم بیان کرد: از سلطانی فر، صالحی امیری و سایر مسئولانی که زحمت کشیده و به اردوی ما آمدند تشکر می‌کنم. موضوع میزبانی ما در ورزشگاه آزادی حل شد که باید از سلطانی فر و مسئولان ورزشگاه تشکر کنم و از طرفی حضور مسئولان ورزش کشور در تمرین ما سبب بهتر شدن شرایط روحی و روانی بازیکنان تیم امید می‌شود.

او افزود: مهدی تاج هم برای رسیدگی به وضعیت تیم ملی نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد. به امید خدا در روز‌های باقی مانده تا شروع رقابت‌ها بازیکنانمان به شکلی کار کنند تا عیدی خوبی به مردم بدهند. از سلطانی فر خواهش کردم ضمن رایگان کردن بلیت برای تماشاگران شرایط حضور خانواده‌ها در ورزشگاه را فراهم کنند.

او درباره بحث پرداخت پاداش به بازیکنان این تیم گفت: بازیکنان و اعضای کادرفنی ما تاکنون پولی نگرفته اند و بچه‌ها را به شکلی عادت داده ایم که به مسائل مالی فکر نکنند. البته این موضوع خیلی مهم است و امیدوارم از لحاظ مالی تیم را حمایت کنند. مسئولان ورزش و فدراسیون هم قول دادند تا این مشکل رفع شود.

استیلی درباره آسیب دیدگی چهار بازیکن تیم امید گفت: وضعیت یونس دلفی مشخص نیست، اما امیدوار بودیم اللهیار صیادمنش به بازی با عراق برسد که این اتفاق رخ نداد. تا اردوی آخر سعی کردیم طبق برنامه کرانچار کار را پیش ببریم، اما با توجه به اینکه زمان بندی اردوی نهایی ما در تقویم سازمان لیگ نبود و دست کم به ۲۰ روز زمان نیاز داشتیم تا از لحاظ روانی و جسمانی بازیکنان را به اوج برسانیم، اما تنها ۲ روز است تمام بازیکنان را در اختیار داریم. روز گذشته هم با سوریه بازی تدارکاتی انجام دادیم‌

او ادامه داد: محمد سلطانی مهر در بازی سایپا رباط صلیبی پاره کرد. رضا آذری و اللهیار صیادمنش را هم به دلیل آسیب دیدگی در بازی‌های لیگ از دست دادیم. یونس دلفی هم در تیم باشگاهی اش آسیب دید. سینا زامهران هم در بازی با سوریه دچار مصدومیت جزئی شد. ۵ تا ۶ بازیکن خوبمان مصدوم هستند، اما سایر نفرات شرایط خوبی دارند.

مدیر تیم امید افزود: می‌دانستیم با توجه به فشردگی بازی‌های لیگ و اینکه این نفرات جوان می‌خواهند خود را به مربیان باشگاهی نشان دهند بیشتر تلاش می‌کنند و همین‌امر احتمال آسیب دیدگی شان را افزایش می‌دهد. با این وجود امیدوارم تیممان بازی‌های خوبی انجام داده و به مردم عیدی خوبی بدهد. تلاش کردیم دست کم هفته آخر لیگ تعویق بیفتد و جلساتی هم با سعید فتاحی انجام دادیم، اما این اتفاق رخ نداد.

او درباره زمان اعلام فهرست نهایی تیم ملی امید برای حضور در مسابقات مرحله اول انتخابی المپیک گفت: تنها ۵ روز مانده به آغاز رقابت‌ها بازیکنان تمام را در اختیار گرفتیم. فهرست نهایی مان را یک روز قبل اولین بازی مان مقابل ترکمنستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

جلسه سرنوشت ساز برای کرانچار برگزار می شود

استیلی: از تمام بازیکنانمان راضی هستم

0 نظر

ارسال نظر

capcha